in

Assassin’s Creed: Valhalla Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu

Assassin’s Creed: Valhalla çıkış tarihi sonunda duyuruldu. Ubisoft’un popüler serisinin yeni adımından bir de oynanış videosu geldi!

Assassin's Creed: Valhalla Çıkış Tarihi
- Reklam -
- Reklam -

Ubisoft yakın gelecekteki oyunlarını ve diğer projelerini duyurduğu Ubisoft Forward’da, oldukça merak edilen bir sorunun cevabını da verdi. Assassin’s Creed: Valhalla çıkış tarihi açıklandı. Bununla birlikte yapımdan 6 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu da oyunseverler ile paylaşıldı.

Geçen mayıs ayında ilk fragmanı paylaşılan ve Ubisoft’un en çok izlenen fragmanı olan AC Valhalla nihayet kendisini biraz daha gösterdi. Ubisoft’un popüler oyun serisinin yeni halkası ne zaman piyasaya çıkacak sorusu da böylece cevaplanmış oldu.

Üzerinde dünya çapında 14 stüdyonun çalışma gösterdiği ve Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen Valhalla Vikingleri konu alacak.

- Reklam -

Assassin’s Creed Origins ile Mısır mitolojisi ve kültürüne, Odyssey ile Yunan mitolojisine uzanan AC, şimdi de Ragnarok’un sesi olmaya geliyor. İskandinav mitolojisinden beslenecek olan yapım İngiltere’yi istila için yola çıkan Vikingleri tema edinecek.

Assassin’s Creed: Valhalla Oynanış, Haritalar, Konsollar

Assassin’s Creed: Valhalla oyunu, şimdiye kadarki en geniş haritaya sahip olan AC yapımı olacak. 230 kilometrekarelik haritayla birlikte oyuncular İngiltere’nin büyük şehirlerini keşfedebilecek.

Hem günümüz konsollarını hem de yakında tanışacağımız XBox Series X ve Playstation 5 konsollarında oyuncuların karşısına çıkacak Valhalla, Google Stadia’yı da es geçmeyecek.

Assassin's Creed: Valhalla Çıkış Tarihi Oynanış Videosu

- Reklam -

Oyunun çıkış tarihi, daha önce sızdırılmış ancak herhangi bir doğrulama gelmemişti. Ubisoft bugünkü etkinliğinde Assassin’s Creed: Valhalla çıkış tarihini resmen açıkladı. Yeni Assasin’s Creed oyunu 17 Kasım 2020’de piyasaya çıkacak.

Şu an için Ubisoft’un sitesinde önsiparişte olan yapım, PC için 269 TL olacak. DLC paketlerini de içeren özel sürüm için şimdilik belirlenen fiyat ise 495 TL. Oyunun diğer platformlar için fiyatlarının nasıl olacağını hep birlikte göreceğiz.

Yapımdan bugün yayınlanan yaklaşık 6 dakikalık oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Oyun serisinden ilhamla kaleme alınan Assassin’s Creed romanlarının Türkçeye kazandırılmaya devam ettiğini de hatırlatalım.

Peki siz oyunun çıkış tarihinin netleşmesine ne diyorsunuz? Oynanış videosunda dikkatinizi çeken detaylar oldu mu? Yapımdan beklentilerinizi ve açıklanan bilgiler hakkındaki yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.


* Assassin’s Creed: Valhalla Hakkında Merak Edilen Her Şey

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

If It Bleeds - Stephen King Uyarlama Film

If It Bleeds: Stephen King’in Yeni Novella Kitabından 3 Uyarlama Geliyor

John Travolta Kelly Preston

John Travolta’nın Eşi Kelly Preston Hayatını Kaybetti