Conan O’Brien’dan Muhteşem Bir Fallout 4 Parodisi

Clueless Gamer ile âdeta oyun dünyasında başlı başına bir fenomen olan ünlü şovmen Conan O’Brien, bu kez de Fallout 4’e sardı.

Oyun dünyasının geçtiğimiz yaz aylarından beri merakla beklediği gün geldi çattı ve Bethesda’nın son şaheseri Fallout 4 bugün itibariyle piyasaya çıktı. Muhtemelen çoğu post-apokaliptik tema hayranı şu anda evine kapanmış bir vaziyette saatlerini bu oyuna gömüyorlardır.

Bu meşhur oyunun çıkışı bile tüm dünyada başlı başına bir olay oldu. Bethesda zaten Pip-Boy uygulaması ve Fallout Shelter gibi yan ürünleri erkenden sunarak oyuncuları çoktan havaya sokmuştu. Diğer medyalarda da bu konuyla ilgili pek çok şey yayınlandı. Conan O’Brien da onlardan biriydi elbette.

Clueless Gamer’ın açılışı için oldukça keyifli, hatta yer yer kahkaha attıran bir video hazırlamış o ve ekibi. Ne söylesek tadınızı kaçıracağı için sözü burada kesiyor ve sizleri o videoyla baş başa bırakıyoruz.

Not: Videonun ardından Clueless Gamer’ın kendisi başlıyor ve Conan oyunu oynamaya koyuluyor. Spoiler yemek istemiyorsanız o noktadan itibaren izlemeyi bırakmanızı öneririz.

GÖZ ATIN  Forgotton Anne: İşe Yaramaz Değilsin, Sadece Unutuldun
Etiketler:  

Editör
Yirmi yılı aşkın bir zamandır fantastik edebiyat, bilimkurgu, çizgi roman ve bilgisayar oyunlarıyla haşır neşir oluyor. Fantastik edebiyat alanında dört basılı kitabı bulunan yazar, Kayıp Rıhtım'ın yanı sıra Oyungezer dergisinde de serbest yazar olarak çalışmakta, çeşitli yayınevlerinde çevirmen ve editör olarak görev almaktadır.

Conan O’Brien’dan Muhteşem Bir Fallout 4 Parodisi

Clueless Gamer ile âdeta oyun dünyasında başlı başına bir fenomen olan ünlü şovmen Conan O’Brien, bu kez de Fallout 4’e sardı.

 

 

Başa dönün
Daha fazla Oyun
Kesinleşti: Kralkatili Güncesi Hem Film Hem Dizi Hem de Oyun Oluyor!

Patrick Rothfuss’un destansı eserini uyarlama haklarını almak için verilen savaşı Lionsgate kazandı!

Kapat