Gece Yarısı Güneşi Twilight

Reigns: Game of Thrones Duyuruldu

Başarılı kart oyunu Reigns, Game of Thrones temalı yepyeni bölümüyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Eğer video oyunlarıyla az çok haşır neşir oluyorsanız geçtiğimiz şu son bir-iki yıl içerisinde PC ve telefonlara “hüküm süren” Reigns adlı küçük mucizeyi de duymuş olabilirsiniz. Temelde çok basit bir kart oyunu olmasına rağmen içerdiği komedi unsurları, kararlarımız sonrasında maruz kalmak zorunda kaldığımız çeşitli ölümler, açılabilir yeni karakterler, “666” unsuru ve beklenmedik olaylarla sizi kendisine bağlamayı kısa sürede başarıyordu Reigns. Ardından gelen devam oyunu Reigns: Her Majesty ilki kadar başarılı olmasa da ilk oyunun güzel anıları hatırına bizleri bir süre daha oyalamıştı tahtımızın üstünde.

İşte şimdi bu bağımlılık yapıcı oyun, G.R.R. Martin’in ünlü serisi Game of Thrones‘la buluşuyor. HBO ve Nerial Games işbirliğiyle hazırlanan oyunda Cersei Lannister, Jon Snow, Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister ve Sansa Stark gibi karakterleri yönetip mümkün olabildiğince uzun bir süre hüküm sürmeye ve ölmemeye çalışacağız. Tabii bu arada diğer karakterlerle olan politik ilişkilerimize de dikkat etmemiz gerekecek.

Reigns: Game of Thrones‘un serinin önceki oyunlarına nazaran daha büyük, daha derin olacağını açıklayan Nerial Games, ayrıca bizi bekleyen çeşitli mini-oyunların bulunacağını da müjdelemiş. Hepsinin bir bedeli olacak elbette. Son olarak, oyunda Ramin Djawadi tarafından dizi için bestelenen orijinal müzikler kullanılmış.

PC (Steam), Android ve iOS için duyurulan oyun şu anda ön siparişte. Dilerseniz Steam üzerinden 8,20 TL’ye şimdiden satın alabilirsiniz. Oyunun çıkış tarihiyse 18 Ekim

GÖZ ATIN  HBO Başkanı, Game of Thrones Finalini Savundu

antares
Yirmi yılı aşkın bir zamandır fantastik edebiyat, bilimkurgu, çizgi roman ve bilgisayar oyunlarıyla haşır neşir oluyor. Fantastik edebiyat alanında dört basılı kitabı bulunan yazar, Kayıp Rıhtım'ın yanı sıra Oyungezer dergisinde de serbest yazar olarak çalışmakta, çeşitli yayınevlerinde çevirmen ve editör olarak görev almaktadır.

Reigns: Game of Thrones Duyuruldu için 4 yorum

  1. mit dedi ki:

    Haberde de belirttiğim gibi, PC’ye de geliyor. Hatta 8 küsur liraya ön siparişe açılmış Steam’de. Önceki oyunlar da PC’ye gelmişti zaten.


  2. gözden kaçırmışım sanırım teşekkürler.


  3. Nemo dedi ki:

    Reigns bayadır merak ettiğim bir oyun. Bi’ ara ona girişirim, sonra bu GoT versiyonuna dalarım. Güzel oldu.


Reigns: Game of Thrones Duyuruldu

Başarılı kart oyunu Reigns, Game of Thrones temalı yepyeni bölümüyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Başa dönün