in ,

Ön Siparişe Açılan Resident Evil 4 Remake’ten Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Resident Evil 4 Remake fragmanı yayınlandı. Ön siparişe açılan yapımın oynanışına ve hikâyesine dair yeni detaylar ortaya çıktı.

Resident Evil 4 Remake Fragman
- Reklam -
- Reklam -

Resident Evil 4 Remake fragmanı paylaşıldı. Capcom tarafından düzenlenen etkinlikle, Ashley Graham ve Adam Wong’u gösteren ve PS4, PS5, Xbox Series X|S ve PC’deki oynanışa daha detaylı bir bakış sağlayan yepyeni bir video da gösterildi.

2020 yılında çıkan ve üçüncü oyunun elden geçirilmiş bir versiyonu olarak yayınlanan Resident Evil 3 sonrası oyuncular şimdilerde heyecanla dördüncü oyunu bekliyorlar. Beklendiği gibi, düzenlenen yeni Showcase etkinliğinde dördüncü oyun da önemli bir yer aldı ve Capcom hayranlara göz atması için çok sayıda heyecan verici yeni görüntü verdi.

Yeni Resident Evil 4 Remake oynanış fragmanı, kahramanı Leon S. Kennedy’nin oyunun başından itibaren köylünün evine girmesiyle başladı, tıpkı orijinalinde olduğu gibi. Ancak, Resident Evil 4 Remake’teki evin, oyuncuların hatırlayabileceğinden çok farklı olduğu hızlıca fark ediliyor. Yeni modellenen ev daha büyük, daha kirli ve genellikle daha ürkütücü bir görünüme sahip.

- Reklam -

Resident Evil 4 Remake Fragman

Bu sefer Leon evi araştırmak ve ilk enfekte köylüyle savaştığı yere ulaşmak için bodrum katına inmek zorunda. Oyunun orijinal versiyonunda bu savaş birinci katta yaşanıyordu. Leon, yenilenmiş oyun ile orijinal oyunda yapamadığı bazı hareketleri de kazanmış olacak.

Yeni oynanış fragmanı, Resident Evil 4’un orijinal hikâyesini doğrudan bozmasa bile Los Plagas’ın arkasındaki gizemlerin çoğuna ve İspanya’daki köylülerin kötü durumuna güçlü bir şekilde işaret ediyor. Fragman ayrıca orijinal oyundan tanıdık bir kötü adam olan Ramon Salazar’ın ve Ashley Graham’ın güncellenmiş versiyonlarını da içeriyor.

Resident Evil 4 Remake Oynanış Fragmanı

YouTube video

(Oynanış videosunu YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

- Reklam -

Fragmanın yanı sıra Capcom, bir bütün olarak dördüncü maceranın yeniden yapımına daha derin bir bakış sağladı. Klasik tüccarın iadesini ve yeniden yapılanmanın bir kez daha orijinalin Tetris benzeri envanter sistemini içereceği de bu etkinlikte ortaya çıkmış oldu.

Resident Evil 4 Yeni Hikâye Fragmanı

YouTube video

(Hikâye videosunu YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Oyunun güncel versiyonu, 24 Mart 2023 tarihinde PC, PS4, PS5 ve Xbox Series X | S için platformları üzerinden oynanabilir olacak.

Güncellenmiş dördüncü oyun için yayınlanan yeni fragmanları sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: IGN

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

noel baba mezarı Aziz Nikolaos

Dünyaca Ünlü “Noel Baba” Mitine İlham Veren Aziz Nikolaos’un Mezarı Antalya’da Bulundu

DC Sinematik Evreni Başkanı Warner Bros. Görevinden Ayrıldı

Walter Hamada, Warner Bros.’taki Görevinden Ayrıldı: DC Sinematik Evreni’nde Yeni Bir Dönem Başlıyor