in ,

Stranger Things Hayranları “Eleven”ı Canlandırdığımız Ücretsiz Bir Oyun Yaptı

Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things için hayranlar tamamı ücretsiz bir mobil oyun geliştirdi! Kısa süreliğine Eleven olmaya hazır mısınız?

Stranger Things

Stranger Things çok beklenen 3. sezonuyla 4 Temmuz 2019 tarihinde bizlerle oldu. Netflix’in sevilen fantastik dizisinin yeni sezonu, bazı hayranlar tarafından tasarlanan bir oyunla karşılandı!

Stranger Things için henüz istenilen seviyede bir oyunla karşılaşmış olmayabiliriz. Geçtiğimiz ay iki oyunun yolda olduğunu söylemiştik. Elbette henüz bu oyunları deneyimleyemedik. Ancak dizinin hayranları da boş durmuyor.

Google Play’de yayınlanan ve Eleven adını taşıyan oyun tamamen ücretsiz bir şekilde piyasaya sunuldu. Netflix’in henüz oyuna bir tepkisi olmadı. Kanal oyunu kaldırtabilir de… Ancak o zamana kadar, oyunu herhangi bir ücret ödemeden Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Eleven’ı indirmek için buraya tıklamanız yeterli.

Oyunun tamamen ücretsiz olduğunu ve hiçbir gelir elde etmeyi beklemediklerini belirten Waldemar Umaniz ekibi, bu kısa puzzle oyununu Stranger Things‘e bir hediye olarak hazırlamış.

Eleven’ı yönlendirdiğiniz oyunda Upside Down’dan kurtulmak için mücadele ediyorsunuz. Eggos’ları (bir çeşit donmuş Waffle) toplayıp enerjinizi topladığınız Eleven’a demo-it’ler de sizi avlamak için peşinizden gelecek.

Oyunun kısa oynanış videosuna hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Duffer Kardeşler‘in yaratıcısı olduğu Netflix yapımının kadrosunda Millie Bobbie Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matazarro, Caleb McLaughlin, Winona Ryder, David Harbour, Joe Keery gibi isimleri barındırıyor.

Hawkins kasabasındaki çocukların başından geçen esrarengiz olayları konu eden dizinin 3. sezonu şu sıralar yayında.

Sizler oyunu denediniz mi? Forumlarımıza gelerek yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın!
Kaynak: n4g

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

* Stranger Things Davası Başlamadan Düştü

* Netflix ve Disney, Georgia Eyaletini Boykot Edebilir

* Stranger Things Evreni Çizgi Romanlarla Genişliyor

* Netflix Yeni Yapımlarının Çoğunda Sigara Kullanımını Yasaklayacak

* Stranger Things’in İlk Resmi Romanı “Suspicious Minds”tan Tadımlık Bölüm

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Kült Klasik “Golem” İthaki Karanlık Kitaplar Dizisinde

Sinemaya

Türkiye’de Sinemaya Gitme Oranı Neredeyse Yarı Yarıya Düştü