in ,

The Last of Us 2 Fragmanı Yayında – Türkçe Dublajlı

The Last of Us 2 oyunundan yeni fragman yayınlandı. PlayStation Türkiye merakla beklenen yapımdan Türkçe dublajlı bir hikâye tanıtımı paylaştı.

The Last of Us 2 Fragman

Naughty Dog tarafından geliştirilen sevilen oyun devam ediyor. PlayStation The Last of Us 2 oyunu için Türkçe dublajlı bir fragman yayınladı. Oyunun Türkiye çıkış tarihi de 19 Haziran 2020 olarak duyuruldu.

The Last of Us: Part II Türkiye’de hem Türkçe dublajlı hem de Türkçe altyazılı seçenekleriyle yayınlanacak.

PlayStation cephesinde 2020’nin en çok merak edilen yapımlarının belki de başını çeken The Last of Us 2 nihayet ufukta gözüktü. Daha önce Şubat 2020 tarihinde çıkış yapacağı duyurulan yapım Koronavirüs pandemisi nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişti.

The Last of Us 2 oyununun konusundan kısaca bahsetmemiz gerekirse… Ellie ve Joel’in ilk oyundaki tehlikeli yolculuğundan 5 yıl sonrasına gidiyoruz. Salgın sonrası dünyada Wyoming eyaletinde kendilerine yeni bir hayat kuran ikili, yeni normale alışıp tüm düzenlerini kurduktan sonra başlayan oyunda; işler elbette çabuk karışıyor. Bozulan huzur sonrası başlayan intikam hikâyesi ise bizleri hem duygusal hem de karmaşık bir hikâyeye davet ediyor.

The Last of Us 2 Türkçe Dublaj Fragman

Naughty Dog motorunun yeni sürümüyle daha gerçekçi ve yüksek ayrıntılı bir deneyim oyuncuları bekliyor.

The Last of Us 2 Oyununun Başı Sızıntılarla Belada

Geçen günlerde The Last of Us 2 oyunundan kritik detaylar içeren bazı bilgiler Naughty Dog dışı kaynaklar tarafından sızdırılmıştı. Bu da oyunu bekleyen pek çok hayranın istemeden çeşitli spoiler’lara (sürprizbozan) maruz kalması anlamına gelmişti.

The Last of Us 2 Türkçe Dublaj Fragman

Oyunun yapımcısı sızıntının şirket çalışanlarından kaynaklı olmadığı bilgisini paylaşmıştı. Bloomberg çalışanı Jason Schreier ise bu eylemin arkasında hacker’ların yer aldığını ifade etmişti.

The Last of Us Part II Fiyatı

PlayStation özel oyunlarının Türkiye fiyatlarının biraz tuzlu olduğu bir gerçek. PS 4 için çıkacak oyunun PS Store’daki standart versiyonu 429,00 TL. Dijital delüks versiyonu ise 489,00 TL olarak ön siparişte bulunuyor.

HBO tarafından televizyon dizisine de uyarlanmakta olan The Last of Us 2 merakla bekleniyor.

The Last of Us 2 Türkçe Dublajlı Fragman | İZLE

Sizin yeni The Last of Us oyunundan beklentileriniz neler? The Last of Us: Part II fragmanını beğendiniz mi? Oyunun spoiler’larından kaçabiliyor musunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* Assassin’s Creed: Valhalla Hakkında Merak Edilen Her Şey

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for BiblofilYouTube BiblofilYouTube dedi ki:

    Vay vay vay diyorum. Gelsin de oynayalım diyorum.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Mısır Mumya 3.600 Yıllık Mezar

Mısır’da Keşfedilen Mumya 3.600 Yıllık

Nick Fury Samuel L. Jackson

Nick Fury Dizisi Fury Files Disney+’a Geliyor