Rowling’in Filme Uyarlanan “Üç Kardeşin Hikâyesi” Masalı Artık Türkçe Altyazılı!

İlk defa Harry Potter ve Ölüm Yadigarları'nda karşımıza çıkan “Üç Kardeşin Hikâyesi”, Husson University’de bir grup öğrenci, tarafından kısa filme uyarlandı. 

Warner Bros.‘un desteği ve onayıyla ortaya çıkan bu 24 dakikalık film, bizlere hikayeyi Ölüm Yadigarları filminde göremediğimiz yanlarıyla sunuyor! İlk defa Mayıs 2014’te Husson University’deki Gracie Theatre‘da gösterilen Üç Kardeşin Hikâyesi kısa filmi, geçtiğimiz hafta ise internette görücüye çıktı!

Fantastik Canavarlar‘ın haberine göre, film Büyücülük Dünyası‘nın resmi bir parçası olarak duyuruldu. Okul yönetimi tarafından da gurur kaynağı olarak gösterilen filmin fragmanı 80,000 kişi tarafından izlenmişti.

İşte bu şahane filmi Türkçe altyazılı olarak hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

  • 34
    Shares
Genel Yayın Yönetmeni
1993 İstanbul. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Çeşitli kısa ve orta metraj film projelerinde yer aldım. Öykü ve senaryo üzerine çalışıyorum. Öykülerim kimi dergi ve fanzinlerde yayımlandı. 2013'ten beri üç arkadaşımla birlikte Marşandiz Fanzin'in makinistliğini yapmaya devam ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rowling’in Filme Uyarlanan “Üç Kardeşin Hikâyesi” Masalı Artık Türkçe Altyazılı!

İlk defa Harry Potter ve Ölüm Yadigarları’nda karşımıza çıkan “Üç Kardeşin Hikâyesi”, Husson University’de bir grup öğrenci, tarafından kısa filme uyarlandı. 

  • 34
    Shares

“Son gemi de ayrıldığında limandan,

Kaybolmuştu artık o rıhtım, gecenin karanlığından…”

Başa dönün