in ,

Angelina Jolie’li Eternals Görüntüleri Marvel’ın Yeni Tanıtım Fragmanında Paylaşıldı

Marvel Studios, Angelina Jolie’li Eternals filminin ilk görüntülerini, dördüncü aşama yapımlarının yer aldığı tanıtım fragmanında paylaştı.

Angelina Jolie Marvel Eternals
- Reklam -
- Reklam -

Marvel Studios, yaklaşmakta olan Marvel Sinematik Evreni filmlerinin tam isimlerini ve yayın tarihlerini içeren bir fragman paylaştı. Yeni fragman Angelina Jolie’nin de gözüktüğü Eternals filmine ilk bakış atmamızı sağlıyor.

2019’da MCU’nun 3. aşamasını Avengers: Endgame ve Spider-Man: Far From Home ile tamamlayan Marvel Studios, Koronavirüs pandemisi nedeniyle 4. aşama yapımlarını tamamen ertelemek durumunda kaldı. Öyle ki 2008’den bu yana ilk defa bir Marvel filmi bir yıl boyunca hiç gösterime girmedi. Neyse ki bu gecikme sonrası 2021 MCU maceralarıyla dolu ve yılın geri kalanı için dört film planlanıyor.

Black Widow 9 Temuz 2021’de sinemalarda ve Disney+’ta olacak. Ardından 3 Eylül’de Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, 5 Kasım 2021’de Eternals ve nihayet 17 Aralık’ta da Sony ile ortaklaşa hazırlanan Spider-Man: No Way Home gösterime girecek. Geçen günlerde Marvel ilk Shang-Chi fragmanını da yayınlayarak hayranlara güzel bir sürpriz yaptı.

- Reklam -

Şimdi de Marvel Studios, yeni görüntülerin yer aldığı ve gelecek filmlerin çıkış tarihlerini ve başlıklarını resmi olarak güncellediği yeni bir “MCU Aşama 4” fragmanı yayınladı. Yayınlanan yeni fragmanın en dikkat çekici yanı ise ilk defa Eternals filminden görüntüler sunulması oldu. Üstelik ödüllü oyuncu Angelina Jolie de bu kısa görüntülerde yer alıyordu.

“Marvel Studios Celebrates The Movies” adlı yeni video, Eternals’ın ilk görüntülerinin yanı sıra Black Widow ve Shang-Ch filmlerinden de yeni nazı sahneler içeriyor. Ek olarak Black Panther 2: Wakanda Forever ve Captain Marvel 2: The Marvels filmlerinin resmi adlarını da doğruluyor. Ayrıca Ant-Man 3 ve Guardians of the Galaxy 3 çıkış tarihleri de fragmandaki yerini alıyor. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

- Reklam -

Marvel 4. Aşama Filmleri Tanıtım Fragmanı | İzle

YouTube video

Eternals için yayınlanan kısa görüntüler pek bir şey içermemesine rağmen, ekibin süper kahraman kostümleriyle görüntülendiği bir sahne var. Ancak gün batımı veya gün doğumu gibi bir sahne olduğundan üzerlerine düşen göle neticesinde detayları tam olarak anlaşılmıyor. Görüntülerin en heyecan verici kısmı, Angelina Jolie’nin Thena’sının parlayan bir kılıç kullandığını gösteren ve Eternals’ın süper kahramanlarından ne bekleyebileceğine bir bakış sunan son iki sahne oluyor.

Eski ekibin ve yeni gelecek filmlerin güzel bir şekilde harmanlandığı bu yeni fragmanı sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Eternals’ ı bekliyorum. Angelina Abla’ yı Tomb Raider’ dan sonra tekrar bir aksiyonda görelim bakalım. Ayrıca sonlarda hiper hızlı biri mi vardı orada? :smiley:

  2. Avatar for PINAR_AKIN PINAR_AKIN dedi ki:

    Angelina Jolie, benim taklitlerini yaptığını itiraf etmiş biri. Bu yüzden, ilginç, cesaret isteyen, gizemli rollerle bu kadar ünlü hale geldi. Bazı filmleri gerçeğe uygun çekilsin diye orada bulunduğum doğrudur. Taklitler, aslını yaşatır.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Araplar ve Hikâye Anlatma Sanatı Tuhaf Bir Âşinalık - Abdelfattah Kilito

Araplar ve Hikâye Anlatma Sanatı – Tuhaf Bir Âşinalık: Abdelfattah Kilito İlk Defa Türkçede

Çingene Kızı Mozaiği

Çingene Kızı Mozaiği Replikası ABD’de Sergilenmeye Hazırlanıyor