ANKET: Avengers: Endgame Filminde Kim/Kimler Ölecek?

Beklenen sona günler kalmışken Avengers: Endgame filminde kim veya kimlerin ölebileceğiyle ilgili forumlarımızda bir anket başlattık!

Ve nihayet, o beklenen güne sayılı bir zaman kaldı. Yarın gece aramızdan birkaç şanslı kişi gece yarısı Avengers: Endgame filmini izleme fırsatına erişecek. Ertesi gün itibarıyla da bizler sinemalara koşacağız. Böylece 10 küsür yıllık macerada bir devir sonlanmış olacak. Marvel CEO’su Kevin Page her ne kadar 3. fazın bitişi Avengers: Endgame değil, Spider Man: Far From Home olacak dediyse de bizler için bitiş bu filmle yaşanacak.

İşte bizler de, hazır son 2 gün kalmışken filmi merakla bekleyen kesim olarak forumlarımızda bir anket açalım; kim veya kimlerin öleceğiyle ilgili teori üretelim dedik. Film çıkana kadar sürece olan ankette öleceğini düşündüğünüz karakterleri seçebilir ve Rıhtım okurları olarak ölmesine en çok ihtimal verdiğimiz kişileri böylece görmüş oluruz diye düşündük.

Ankete katılmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Bunun yanında, sadece ankete katılım değil, aynı zamanda öleceğini düşündüğünüz isimlerin neden o karakterler olduğunu da forumda belirtmenizi ve böylece tartışmayı daha da keyifli hale getirebiliriz! Bu nedenle haberimizin forum başlığını da direkt olarak Avengers: Endgame Arazisi konusuna yönlendirdik.

Son olarak sizden bir ricamız var. Sızdırılan görüntüler üzerine yorum yapmamanızı veya spoiler vermemenizi özellikle rica edeceğiz. Filmi heyecanla bekleyenlerin seyir zevkini kaçırmamak adına da bu konuda dikkatli olmanızı diliyoruz.

Herkesi forumlarımıza bekliyoruz!

1988, Darıca doğumlu. Koaceli Üniversitesi İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu. Türk Dili ve Edebiyatı alanında ikinci üniversitesini okumaya devam ediyor. Birçok gazete ve dergide yazıları ve öyküleri yayımlandı. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever. | İletişim: hakantunc@kayiprihtim.com

ANKET: Avengers: Endgame Filminde Kim/Kimler Ölecek? için 62 yorum

 1. Spoiler vermeden fragman işini nasıl çözecekler merak ediyorum. Birçok film art arda sıralanacağı için bir önceki fragman başarısı burada da olacak mı göreceğiz.

  YENİ ANKET İÇİN TIKLAYINIZ.


  Ayrıca spoiler’lı soru ve anket gelsin benden de:

  Kimler ölür?

  Ankette birden fazla karakter işaretleyebilirsiniz.

  This post includes a poll. Visit it at https://forum.kayiprihtim.com

 2. Sözleşme süreleri doluyor bazı oyuncuların. Ayrıca kariyerlerine farklı şekilde devam etmek istediklerini de açıklıyorlar. Hazır yeni isimler gelmişken onlarla olan ilişkilerini, Marvel Cinematic Universe’ın 10. yılında sonlandırmaları garip durmaz diye düşünüyorum.

  Ayrıca Drax’in de bu son yaşanan olaylar neticesinde (olaylar olaylar, neymiş bu olaylar?) ölerek ayrılması yüksek ihtimal gibi gözüküyor.


 3. Agape dedi ki:

  Konuya çok hakim değilim ama kendimce fikrimi belirtmek istiyorum. Ağır takipçileri ne düşünür bilmiyorum ama ben böyle uzun soluklu ve devasa bir yapımda son olarak kaybediş görmek istiyorum. İnsan doğası gereği iyilik kazansın istiyor ama ben karşı taraf kazanırsa daha güzel şok yaratacağını ve etki bırakacağını düşünüyorum. Bence kaybedecekler. (Kaybetsinler…):roll_eyes:


ANKET: Avengers: Endgame Filminde Kim/Kimler Ölecek?

Beklenen sona günler kalmışken Avengers: Endgame filminde kim veya kimlerin ölebileceğiyle ilgili forumlarımızda bir anket başlattık!

Başa dönün