in ,

Annabelle 3 Korkutmaya Devam Ediyor mu? (Spoiler’sız Video İnceleme)

“Conjuring/Korku Seansı” evreninin sinsi oyuncak bebeği Annabelle bir kez daha aramızda. Bu cuma vizyona girecek Annabelle 3’ü basın gösteriminde izledik ve filmi nasıl bulduğumuza dair ilk görüşlerimizi spoiler’sız olarak canlı yayında paylaştık.

Annabelle 3

Annabelle Comes Home / Annabelle 3 başrolünde “Conjuring / Korku Seansı” evreninin artık herkes tarafından tanınan sinsi oyuncak bebeği Annabelle’in yer aldığı, New Line Cinema’nın aynı adlı serisinin üçüncü filmi. Annabelle filmlerinin yanı sıra, “IT”in ve yakında gösterime girecek “IT Chapter Two” ile “The Nun”ın senaristi Gary Dauberman; Annabelle 3’le ilk kez yönetmen koltuğuna oturdu. Filmin yapımını ise tüm “Conjuring” serisinin yapımcısı Peter Safran (“Aquaman”) ve kendi firması Atomic Monster aracılığıyla tüm “Conjuring” evreninin yaratıcısı James Wan gerçekleştirdi.

Yeni filmin konusu da şu şekilde:

Annabelle’i insanlara zarar vermekten alıkoymaya kararlı olan demonologlar (şeytan ve cinlerin varlığını araştıran uzmanlar) Ed ile Lorraine Warren; şeytani oyuncağı evlerindeki kötücül nesneler odasında kutsal camla kaplı bir vitrine kilitleyip, vitrini de bir rahibe kutsatırlar. Fakat bir yıl sonra, Warren çiftinin kızları Judy ve arkadaşlarının odayı ziyaret edip hem Annebelle’i hem de orada bulunan tüm şeytani ruhları uyandırmasının ardından ailenin evinde hiç de kutsal olmayan bir gece yaşanır. Annabelle’in odadaki diğer kötü ruhları harekete geçirmesiyle şeytani ruhların yeni hedefleri bellidir— Warrenlar’ın on yaşındaki kızları Judy ve arkadaşları.

Bu cuma vizyona girecek olan Annabelle 3’ü basın gösteriminde izledik. Peki nasıl bulduk? Ekibimizden Atakan Uçar, Coşku Türkay ve Hakan Tunç Kayıp Rıhtım Youtube Kanalı’nda canlı olarak görüşlerini aktardılar.

Şimdiden iyi seyirler!

* * *

Dedektif Pikachu İzlemeye Giden Çocuklara Korku Filmi Şoku

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    James Wan’ın bu filmlere olan tutkusunu anlamış değilim. Potansiyelini böyle filmlerle harcaması çok üzücü. Korku filmleri yönetmenlerinin ne kadar başarılı film çıkardıkları Aquaman ve Shazam ile ispatlandı. Kötü karakter ve canavar konusunda sıkıntıları yok zaten. Daha iyilerine layıksın be James Wan. Ne olurdu, efsane bir Batman filmi çekseydin.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Osmanlı İmparatorluğu Klasik Çağ 1300-1600

Haftanın Kitabı #109 – Osmanlı İmparatorluğu Klasik Çağ 1300-1600

Space Jam 2’nin Yapım Süreci Resmen Başladı