in

Zack Snyder Army of the Dead Filminin Çıkış Tarihini Duyurdu

Army of the Dead çıkış tarihi açıklandı. Dave Bautista’nın başrolünde olduğu Zack Snyder imzalı zombi filmi, Mayıs 2021’de Netflix’e geliyor.

Army of the Dead incelemesi

Zack Snyder, Army of the Dead filminin çıkış tarihini sosyal medya hesabından paylaştı. Netflix üzerinden yayınlanacak zombi, korku ve aksiyon temalı yapımın başrolünde Dave Bautista bulunuyor.

Zack Snyder, son on yılda Hollywood’un en büyük ve kutuplaştırıcı yönetmenlerinden biri haline geldi. Ünlü yönetmen, kısmen stüdyo yöneticileriyle vizyonu hakkında savaştığı için Justice League ve DC Sinematik Evreni’den ayrıldıktan sonra bir sonraki fikrini Netflix’e taşıdı. Army of the Dead zombi kıyameti temalı bir soygun filmi olarak tanıtıldı. Snyder, daha önceki röportajlarında bunun şimdiye kadarki en büyük projesi olacağına dair bazı bilgiler de paylaştı.

Hayranlar şu an için ilki 2017’de Joss Whedon önerdliğinde çıkan ancak nihayet Zack Snyder’ın yeniden kurguladığı Justice Leauge filmini bekliyorlar. 18 Mart 2021’de HBO Max’te 4 saatlik bir film olarak yayınlanacak maceranın geçen günlerde gelen fragmanı da herkesi heyecanlandırdı. Sinemalara gelen ilk filme göre tonlamalar dahil neredeyse her şey değişecek gibi gözüküyor. Üstelik geçen sene yapılan yeniden çekimler ile daha önce filmde yer almamış Joker gibi karakterlerin de macerada yer alacağı biliniyor.

Army of the Dead Fragmanı Kısa Sürede Paylaşılacak

Film, Dave Bautista’nın başrolünde olduğu güçlü bir kadroya sahip. Yapıma dair materyaller de nihayet son haftalarda yayınlanmaya başladı. Ancak, pek çok hayranın hâlâ aklına gelen soru, filmi ne zaman izleyebilecekleriydi. Peki tabi bu soru, Justice Leauge’in önümüzdeki ay çıkacak olmasının verdiği heyecan nedeniyle biraz gölgede kaldı. Ancak, Army of the Dead hızla yaklaşıyor ve şimdi kesin bir çıkış tarihi var.

Zack Snyder, filmin Netflix’teki yayın tarihi dahil olmak üzere sosyal medyada bazı yeni bilgileri paylaştı. Yönetmen, Army of the Dead için 21 Mayıs 2021 çıkış tarihini duyururken, aynı zamanda bir posterini paylaştı. Ayrıca yeni bir fragmanın birkaç gün içinde geleceğini belirtti.

Aslında daha önceden filmin oyuncularından Huma S. Qureshi’nin yer aldığı bir gazete kupüründe filmin çıkış tarihinin mayıs ayı olacağı belirtilmişti. Ancak bu bilgi Netflix veya yönetmen tarafından hiç onaylanmadığı için hep söylenti olarak kalmıştı. Şimdi kesinleşmiş oldu.

Zack Snyder’ın zombi temalı filmi hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Bir Yarasa Bir Kıza Âşık Oldu - Kenan Hulusi Koray

Kenan Hulusi Koray’ın Gotik Öyküleri “Bir Yarasa Bir Kıza Âşık Oldu” Kitabında Buluşuyor

Kitapyurdu Kullanıcı Hesabı Çalındı Hack

10 Bin Kitapyurdu Kullanıcı Hesabı Bilgisayar Korsanları Tarafından Çalınmış Olabilir