Avengers 4’ün İsmi ve İlk Fragmanı Görücüye Çıktı

Avengers'ın 4. filmiyle alakalı çok beklenen ilk fragman nihayet yayınlandı! Bununla birlikte filmin adı da belli oldu.

Nihayet meraklılarının uzun süredir beklediği, ha geldi ha gelecek dediği Avengers‘ın yeni filminin ilk fragmanı yayınlandı! Bununla birlikte 4. filmin ismi de belli oldu. “Avengers: Endgame” isimli filme uzun ama bir o kadar da kafalarda soru işareti bırakacak bir fragman geldi.

Şimdiden heyecanla beklemeye koyulduk. Anlaşılan yine hüzünlü ve görsel şölen yaşayacağımız bir film bizi bekliyor.

Buyurun fragmana:

Aynı zamanda fragmanı Türkçe dublajlı olarak izlemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Peki fragmanı nasıl buldunuz? Sizce beklediğimize değecek mi? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

GÖZ ATIN  Black Widow Fragmanında Yer Alan Avengers: Endgame Göndermeleri
Avengers 4’ün İsmi ve İlk Fragmanı Görücüye Çıktı için 17 yorum

 1. Demir Adam’ın sahnesi bana “Kaplan! Kaplan!” kitabını hatırlattı. Bir bilene danışayım: Sizce de öyle değil mi, @Bay_Karamsar :slightly_smiling_face:


 2. Thanos’u Gamora öldürmedi mi ya en son Infinity Wars’da. (Kusuruma bakmayın pek takip etmiyorum şu sıralar durumlar belki değişmiş olabilir.)


 3. İyi edebiyatın tesiri işte. Tony imkansızlıktan juntelemeyi icat edebilir :joy:


 4. Şu filmde en çok Ant-Man’in olayını merak ediyorum. Bir kaç teori var ve aklıma doğru düzgün yatan bir teori yok. Bir de insanlar Clint Burton için o kadar hevesliler ki. Açıkçası fazla abartılığını düşünüyorum. Bir de film başlığı için o kadar yaygara kopardılar. Endgame değil bilemediniz diye. Niye yalan söylüyonuz abicim? Bir de fragmanda gösterilen ama gerçekte olmayan sahnede koymuştur bu Russolar. Tokatlayasım geliyor şu kardeşleri.

  Spoiler

  Ant-Man, “Ant-Man and The Wasp” filminde son sahnede kuantum bölgesinde kalmıştı. Teorilere göre Captain Marvel’ın kuantum bölgesinden onu kurtaracağını düşünüyorlar. Ondan önceki teorilerde de Dr. Strange yol gösterecek diyorlardı. Şimdi kuantum bölgesinen Ant-Man’in kendi başına zamanda geri gittiğini düşünenler var. Her taraftan birşey çıkıyor.


 5. Gurlino dedi ki:

  Iron-Man sahnesinin filmde bu kadar uzun tutulmayacağını, sırf fragmanın drama yükünü çekmesi için kullanılmış olduğunu düşünüyorum.

  Ant-Man’in ve Hawkeye’in büyük resme dahil edilme işini nefis kotarmışlar gibi görünüyor.

  Ant-Man özelindeki şu güncel teori de keyifli hakikaten:

  Eldeki veriler ışığında Ant-Man’in kuantum evreninde zamanda bir kırılma yaratıp 30 yıl öncesine gittiği şeklindeki teori akla en yatkın olanı. Fragmanın Ant-Man sahnesinde geçen video kayıdının sol üst köşesinde “archive” yazıyor. Yani Cap ve Black Widow 1983 yılına ait kayıtlarda görüyorlar Ant-Man’in kapının önüne geldiğini. Zavallı Scott elinde kuantum evrenine açılan bir makine taşıyan bir kanyonet ile 30 yıl önceki Avangers binasına gelmiş durumda. Ve evet, 30 yıl önce orası Avengers’ın değil Stark’ın tesisiydi. Bu Scott kadar bahtsızı zor bulunur. :smiley:


Avengers 4’ün İsmi ve İlk Fragmanı Görücüye Çıktı

Avengers’ın 4. filmiyle alakalı çok beklenen ilk fragman nihayet yayınlandı! Bununla birlikte filmin adı da belli oldu.

Başa dönün