in

Avengers: Endgame Spoiler’lı İnceleme | PODCAST

Avengers: Endgame büyük finaliyle rekorları kırarak ilk haftasını geride bırakıyor. Biz de filmle ilgili spoiler’lı incelemelerimize devam ediyoruz. Bu defa 1 saatlik dolu dolu bir podcast yayınıyla sizlerleyiz.

Avengers: Endgame rekorlar kırarak ilk vizyon haftasını geride bıraktı. Film hakkında ise konuşulacak o kadar çok şey var ki tek bir incelemeye sığdıramadık. 22 filmlik maceranın sonu hakkında söyleyecek daha çok sözümüz vardı. Biz de bir podcast kaydı yapalım istedik.

Kayıp Rıhtım YouTube kanalından da aşina olduğunuz Hakan Tunç, Atakan Uçar ve Coşku Türkay sizler için yaklaşık bir saat boyunca Avengers: Endgame filmini konuştu. Elbette bol spoiler’lı olan bu sohbeti hem SoundCloud hem YouTube hem iTunes hem de Spotify üzerinden dinlemeniz mümkün olacak.

Sırasıyla paylaşalım.

SoundCloud

YouTube

Spotify

iTunes için buraya tıklayın.

Dilediğiniz versiyonu dinleyebilirsiniz. Hangisi kolayınıza geliyorsa!

Peki Endgame için siz ne diyorsunuz? Filmi beğendiniz mi? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Bu filmin kahramanı o koca yürekli; faredir ! O, Antman’i kurtarmasa hala debeleniyorlardı. Filmde kozmik bir varlık bekledim;ama ne yazık ki yoktu. Koskoca evrenin düzeniyle defalarca kez oynadılar, biri de çıkıp “aga noluyo burda” demedi.

  2. Avatar for erdo erdo dedi ki:

    Şimdi işyerinde kulaklıktan dinliyorum. Şu ana kadar çok güzel tespitler ve eleştiriler var. Thanos emekliye ayrılıp organik tarıma yönelirken senaristlerin kafası neredeydi acaba. Buna da şükür, Ege’nin tatlı bir kasabasında cafe’de açabilirdi.
    Evet maalesef olmamış, bir Marvel fan’ı olarak olmamış :confused:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Jim Carrey’li “Sonic the Hedgehog” Filmiyle Tanışın!

Yeni He-Man Filminin Başrol Oyuncusu Belli Oldu