in

Margot Robbie’li Barbie Filminden İlk Bakış Görseli Yayınlandı

Barbie filminden ilk bakış görseli yayınlandı. Margot Robbie’nin başrolünde yer aldığı film, popüler oyuncak figürünü live-aciton formatında sinemaya taşıyor.

Barbie Filmi İlk Bakış Görseli Margot Robbie

Barbie filmi için ilk bakış görseli paylaşıldı. Dünyaca ünlü popüler oyuncak figürü, Margot Robbie’nin başrolünde yer aldığı live-action uyarlaması ile geliyor.

Popüler oyuncak Barbie, yıllar içinde bir dizi animasyon filmi almış olsa da, live-aciton macerası oldukça benzersiz bir yolculuktan geçti. İlk olarak 2014 yılında geliştirilme sürecine başlanan filmde Barbie’yi bir zamanlar Amy Schumer canlandıracaktı. Ancak daha sonra projeden ayrıldı. Birkaç yıllık belirsizlikten sonra, Barbie sonunda Warner Bros.’ta temellerini buldu ve başrol için Harley Queen karakteriyle özdeşleşen Margot Robbie ile anlaşıldı.

Sonunda Barbie, gelecek yılın en ilgi çekici filmlerinden biri olmak için şekilleniyor. Filmde Margot Robbi’ye birçok ünlü isim eşlik ediyor. Barbie’nin tanınmış ortağı olan Ken karakterini Ryan Gosling oynayacak. Diğer oyuncular arasında Will Ferrell, Kate McKinnon, Simu Liu, America Ferrara, Michael Cera ve Issa Rae gibi isimler yer alıyor. Little Women ile tanınan Greta Gerwig filmin yönetmenliğini üstleniyor. Gerwig aynı zamanda Noah Baumbach (Marriage Story) ile beraber senaryoyu kaleme aldı.

Warner Bros., kısa süre önce gerçekleşen CinemaCon panelinde filmle ilgili ilk bakış görselini yayınlandı, ardından sosyal medyada paylaştı. Yayınlanan ilk bakış görseliyle birlikte filmin tam çıkış tarihi de açıklandı.

Margot Robbie’li Barbie Filmi 21 Temmuz 2023’te Çıkacak

Yayınlanan ilk bakış görselinin tam haline hemen aşağıdan göz atabilirsiniz:

Barbie Filmi İlk Bakış Görseli Margot Robbie

Görsel, uyarlama film için olumlu bir izlenim yaratıyor. Robbie ışıltılı gülümsemesi ve sarı bukleleriyle kendini belli ediyor. Oscar adaylığı da bulunan oyuncu zaten iyi bir seçim gibi görünüyordu, ancak yayınlanan bu ilk bakış onu ​​daha da güçlendiriyor. Pembe set – araba dahil -, Barbie stiline uyuyor ve filmin uzun süredir devam eden oyuncak serisinin genel görünümünü koruyacağını gösteriyor. Görüntü olay örgüsü açısından pek bir şey ifade etmese de Gerwig’in Barbie için çekici görselleri olduğunu gösteriyor.

Filmin geri kalanının neler sakladığını görmek oldukça ilginç olacak. Ancak hayranların bunun için 21 Temmuz 2023’ü beklemesi gerekiyor. Filmin çıkışına henüz bir yıldan daha uzun bir süre kaldığı için ilk fragmanın gelmesi de birkaç ayı bulabilir.

Barbie oyuncağı için hazırlanan live-action filmi konusunda sizler neler düşünüyorsunuz? Sizce bu kadar ünlü oyuncunun yer aldığı ve arkadasında Warner Bros. gibi bir stüdyonun bulunduğu film neler vadedebilir? Yorumlarınız Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

3 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for merveriii merveriii dedi ki:

    Ken Ryan Gosling mi! Bayıldım! Küçüklüğümün yıldızı Barbie ve Ken’dir. Uzun zamandır hiçbir projeye bu kadar sevinmemiştim :slight_smile:

  2. Avatar for Nefrayto Nefrayto dedi ki:

    Görsele bakınca Margot Robbie tip olarak benzemiş, sanırım rolünün hakkını verecek gibi duruyor. Ama, tabii ki korkulu rüyamız senaryo, bakalım saçmalayacaklar mı yoksa hakikaten de güzel bir film mi ortaya çıkaracaklar …

  3. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    O zaman bu şarkı çalsın arka planda. :smiley:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

The Batman 2 filmi geliyor

The Batman 2 Kesinleşti: Robert Pattinson Maceraya Geri Dönüyor

Fast X Yönetmeni İstifa Etti: Hızlı ve Öfkeli 10 Çekimlerine Ara

Hızlı ve Öfkeli 10 Yönetmensiz Kaldı: Filmin Çekimleri Durduruldu