in

Black Adam Çıkış Tarihi 2022 Yılına Ertelendi

Black Adam çıkış tarihi ertelendi. Dwayne Johnson’ın uzun zamandır beklenen DC Sinematik Evreni filmi 2022 yılında çıkacak.

Black Adam vizyon tarihi

Black Adam çıkış tarihi değişti. Dwayne Johnson’ın başrolünde olduğu DC Sinematik Evreni filmi, ilk açıklanan tarihten yedi ay sonrasında beyaz perdedeki yerini alacak.

Dwayne Johnson, 2008 yılından bu yana DC Comics’in kötü adamından anti kahramana dönüşen Black Adam hakkında bir film çekmeye çalışıyor. Resmi olarak rolü kapması ise 2014 yılına dayanıyor. Karakterin ilk defa 2019’da vizyona giren Shazam’da çıkış yapması bekleniyordu. Ancak bu asla gerçekleşmedi.

Hayranlar o zamandan beri Johnson’ın Black Adam solo filminde oynamasını bekliyorlar. Jaume Collet-Serra’nın yönettiği projenin resmi olarak çalışmalara başlaması biraz zaman aldı. Geçen yıl Black Adam oyuncu kadrosunun belli olmasıyla önemli ilerleme kaydedildi. Fakat Koronavirüs salgını prodüksiyon planlarını karmaşık hale getirdi.

Black Adam Film

Sonunda filmle ilgili bazı gelişmeler kaydedildi. Daha geçen hafta Justice Society of America takımından Dr. Fate karakterini canlandıracak oyuncunun Pierce Brosnan olduğu açıklanmıştı. Böylece takımı da tamamladılar. Yapımda Atom Smasher’ı Noah Centineo, Cyclone’u Quintessa Swindell ve Hawkman’ı ise Aldis Hodge canlandırıyor. Ayrıca Sarah Shahi ve Marwan Kenzari de yapımda şu an için açıklanmayan rollerle yer alacaklar.

Dwayne Johnson, sosyal medyada film hakkında özel bir açıklama yapacağını duyurmuştu. Sonunda bu duyurunun yeni çıkış tarihi ile ilgili olduğu anlaşıldı. Filmin yeni vizyon tarihi 29 Temmuz 2022 olarak belirlendi. Yapımın daha önce Aralık 2021’de gösterme girmesi planlanıyordu.

The Rock lakabıyla da tanınan ünlü oyuncu haberi New York City Times Meydanı’ndaki birçok ekranda yayınlanan bir videoyla doğruladı.

Black Adam Temmuz 2022’de Vizyonda Olacak

Geçen yılın eylül ayında çıkan haberlerde, filmin çekimlerinin 2021’in ilk çeyreğine ertelendiği söylenmişti. Ancak çekimler henüz başlamış değil ve Johnson yakın tarihli bir gönderisinde çekimlerin birkaç hafta içerisinde başlayacağını söyledi.

Yani çekimlerin tamamlanması yazı bulacak gibi gözüküyor. Ortada henüz bir üretim olmadığı için post prodüksiyon aşaması hesaba katılarak filmin ertelenmesi kaçınılmaz bir hale geldi.

Black Adam yorumları

Peki ya siz Black Adam filminden neler bekliyorsunuz? Dwayne Johnson’ın DC evrenine katılması ve Black Adam’ı canlandırması konusunda neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

53. SİYAD Ödülleri Kazananları

53. SİYAD Ödülleri Kazananları Açıklandı

Başka Yasalar - Anıl Alacaoğlu

Başka Yasalar – Anıl Alacaoğlu | Yazarının Kaleminden