in ,

Black Adam Fragmanı: Dwayne Johnson’lı DC Yapımına İlk Bakış

Black Adam fragmanı yayınlandı. Dwayne Johnson’ın başrolünde yer aldığı DC Sinematik Evreni filmine ilk bakış sizlerle.

Black Adam Fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

Black Adam fragmanı DC FanDome etkinliğinde paylaşıldı. DC Sinematik Evreni‘nin merakla beklenen yapımlarından olan filmin başrolünde Dwayne Johson yer alıyor.

İlk başta 2019 yapımı Shazam’da yer alacağı belirtilen ancak geliştirme aşamasında senaryodan çıkarılan Black Adam, kendi solo filmiyle DC Sinematik Evreni’ne giriş yapacak. Zachary Levi ve Asher Angel’lı Shazam!’ın Fury of the Gods film çalışmaları devam ederken, Black Adam çekimleri tamamladı ve hayranlar şimdi heyecanla vizyona gireceği tarihi bekliyorlar.

Filmin yönetmenliğini, Dwayne Johson ile Disney’in Jungle Cruise adlı yapımında da çalışan Jaume Collet-Serra üstleniyor. Johnson’la birlikte filmde yer alan oyuncular arasında Atom Smasher rolünde Noah Centineo, Hawkman rolünde Aldis Hodge, Cyclone rolünde Quintessa Swindell, Adrianna Tomaz diğer adıyla Isis rolünde Sarah Shahi ve Doctor Fate rolünde Pierce Brosnan da dahil olmak üzere Justice Society of America’nın kahramanlarını oynayan oyuncular yer alıyor.

- Reklam -

Beklenen yapımla ilgili şimdiye dek bir tür pelerinle kaplı Johnson’ın Black Adam kostümüne ilk bakış da dahil olmak üzere setten birkaç bilgi dışında çok az şey bilgi geldi. Ancak şimdi nihayet daha fazlası ortaya çıktı.

2021 DC FanDome etkinliğinde Black Adam’ın ilk fragmanı yayınlandı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Black Adam Fragmanı | İZLE

YouTube video

Yayınlanan ilk fragman her ne kadar karakterlere ilk bakışı sunuyor gibi gözükse de, Johson’ın Black Adam’ına dair çok az görüntü içeriyor. Cüppesi nedeniyle tamamen gözükmese bile farklı sembollerle işlenmiş ve bilindik logosunu içeren kostümü kendini belli etmeyi başarıyor. Ayrıca dünyaya tekrar nasıl geldiği de bu fragman ile ortaya çıkıyor.

Başrol Dwayne Johsnon da, yeni fragman için Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

Bayanlar ve baylar… Filme ilk bakışınızın keyfini çıkarın.

- Reklam -

O acımasız.

O durdurulamaz.

DC Sinematik Evreni’ndeki güç hiyerarşisinin değişmek üzere olmasının nedeni o.

O, Black Adam.

Black Adam, 29 Temmuz 2022 tarihinde sinemalarda olacak. Her ne kadar geçen mart ayı sonuna kadar filmin Aralık 2021’de çıkacağı söylense de, Koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenmek durumunda kalmıştı.

Black Adam’a ait yayınlanan ilk kısa bakışı sizler nasıl buldunuz? Yapımdan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum‘da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Her ne kadar Dwayne abimizi düşündüğümde aklıma ciddi bir şeyler gelmese de fragman ciddi gibi ama bilmiyorum. ŞIIZAAAM! :smiley:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Venom 2: Let There Be Carnage İncelemesi

Venom 2: Let There Be Carnage İncelemesi: Anti ama Komedyen Kahraman

The Flash ezra miller dc evreninden kovulabilir

The Flash Filminden İlk Fragman: Michael Keaton’lı Batman Dönüyor