in ,

Blood Red Sky Fragmanı: Netflix’in Vampir Temalı Yeni Filmi Yolda

Blood Red Sky fragmanı yayınlandı. Netflix’in vampir temalı yeni aksiyon-korku filmi Kızıl Gökler, temmuzda geliyor.

Blood Red Sky Kızıl Gökler fragmanı

Netflix, Blood Red Sky fragmanını yayınladı. Dijital yayın platformunun vampir, korku ve aksiyon türündeki Kızıl Gökler adındaki yeni macerası temmuzda geliyor.

İlk olarak Transatlantic 473 adıyla duyurulan ve 2015’te çıkan bir kısa filme de sahip olan Blood Red Sky, Koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimleri aksayan yapımlardan biri oldu. Peter Thorwarth’ın hem yazdığı hem de yönettiği yapım, İngiliz-Alman aksiyon-korku filmi olarak geçiyor.

Macera, transatlantik uçuşu sırasında bir uçağı teröristlerin rehin alması sonucunda, oğlunu korumak için gizemli hastalığa yakalanmış bir kadının yaptıklarını konu ediniyor. Oğlunun hayatı tehlikede olan kadın, hem oğlunu hem de diğer yolcuları hava korsanlığı yapan teröristlerin entrikalarından kurtarmak için içindeki vampiri serbest bırakıyor.

Nihayet söz konusu maceranın ilk fragmanı da Netflix tarafından paylaşıldı. Resmi tanıtım fragmanı, Hollywood’un daha önce benzerleri çokça yapılan uçak kaçırma yapımlarına benzer klostrofobik sahnelerle açılıyor. Teröristler taleplerinin parasal olduğu konusunda bir duyuru yaparken, kısa süre sonra rehinelerine bir mesaj göndermek için biraz kan dökmekten çekinmedikleri anlaşılıyor.

Durum giderek daha tehlikeli hale geldikçe hasta kadın, oğlunu ve diğer herkesi korkunç bir kaderden kurtarmanın tek yolunun, mücadele ettiği insanlığından kurtulmak olduğunun farkına varır. Oğlunu başka bir yolcunun bakımına bırakan kadın, normal bir yolcudan intikamcı kan emiciye korkunç bir dönüşüm geçirir. Hemen aşağıdan yayınlanan Türkçe resmi tanıtım fragmanına göz atabilirsiniz.

Blood Red Sky Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

Gizemli bir hastalığı olan bir kadın, okyanus ötesi uçuşu sırasında bir grup teröristin uçağı kaçırmaya çalışması ile kendini aksiyonun ortasında bulur. Oğlunu korumak için karanlık sırrını açığa çıkarmak zorunda kalır ve gizlemeye çabaladığı içindeki canavarı serbest bırakır.

Filmin başrolünde The Last Kingdom’dan tanınan Peri Baumeister bulunuyor. Teröristlerin liderini de Prison Break ve DC’s Legends of Tomorrow dizilerinden tanınan Dominic Purcell oynuyor. İkiliye Graham McTavish, Roland Møller, Alexander Scheer ve Chidi Ajufo gibi isimler eşlik ediyor.

Blood Red Sky, 23 Temmuz 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Peki ya sizler Netflix’in yeni vampir temalı filmi için yayınlanan fragmanı nasıl buldunuz? Sizce Kızıl Gökler, uçuş temalı sürükleyici aksiyon filmlerinden olmayı başaracak mı? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’dan paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Çıplak 2. sezon ölenle ölünmez yayın tarihi

BluTV, Çıplak Dizisini Kimlerden Saklıyor? (Yayın Tarihi Belli Oldu, Ama Kimseye Söylemeyin)

Lucifer 5. Sezon 2. Kısım İnceleme netflix

Lucifer 5. Sezon 2. Kısım İncelemesi: Aile Dramaları, Taht Kavgaları