in

Catwoman Rolü İçin Vanessa Kirby İddiası

Matt Reeves’in yazıp yöneteceği ve Batman rolünde Robert Pattinson’ı göreceğimiz yeni Batman filminde Catwoman için kuvvetli bir iddia geldi.

the batman catwoman vanessa kirby
- Reklam -
- Reklam -

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz ay DC yeni sinematik evreninin Batman’ini duyurmuştu. Robert Pattinson tercihi birçok hayrandan olumsuz eleştiri alsa da belli bir kitle de bu tercihi olumlu kabul etmişti. Şimdiyse Catwoman rolü için ortalıkta bir isim dolaşmaya başladı: Vanessa Kirby.

Yönetmenlik ve senaristlik koltuklarında özellikle Planet of the Apes ve Cloverfield projeleriyle dikkatleri üzerine çeken başarılı isim Matt Reeves’i göreceğimiz yeni üçlemede Selina Kyle (Catwoman) karakterinin yer alacağı kesinleşti. Bu rol için yapım ekibinin elindeki listede en ön sırada ise yükselen İngiliz yıldız Vanessa Kirby var.

Mission: Impossible – Fallout, Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw ve The Crown yapımlarından tanıdığımız Kirby için henüz resmi bir açıklama gelmedi.

- Reklam -

Yeni Batman serisinin 90’lı yıllarda geçeceği, Bruce Wayne’in gençliğine odaklanacağı ve DC’nin sevilen çizgi romanı Yarasa Adam’ın önde gelen birçok karakterine yer verileceği düşünülüyor. Bu karakterlerden bir diğeri ise Penguin. Ancak henüz o rol için bir isim ortaya atılmış değil.

- Reklam -

Warner Bros. ve DC iş birliğinde gerçekleştirilecek yeni üçlemenin ilk filmi için yapım tarihi en geç 2020’nin ilk ayları olarak gösteriliyor.

Vanessa Kirby
Vanessa Kirby

Filmin Türkiye vizyon tarihi ise dünyadaki birçok ülkeyle birlikte 25 Haziran 2021 olarak duyuruldu.

Yeni üçleme hakkında sizin düşünceleriniz neler? Catwoman rolü için Kirby doğru bir tercih mi? Forumlarımıza gelerek yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın!
Kaynak: thegww

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

4 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Husey Husey dedi ki:

  Görmemiş olalım bu haberi.Yaw o kadar güzel kadın varken bu nedir yaw

 2. Avatar for Tobizume Tobizume dedi ki:

  Gotham’daki kızdan sonra hiç yakıştıramadım bu kişiyi role.

 3. Avatar for AhmetUsay AhmetUsay dedi ki:

  Açıkçası bence Catwoman’ın o dişiliğini iyi yansıtacak kadını tercih etmişler.

 4. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

  Batman filmi için neden Joker düşünülmedi çok merak ediyorum. Batman hakkında bu kadar eleştiri varken, bence filmde Joker olmalıydı. Filmdeki düşmanlar pek dişe dokunur cinsten değil. Cast desen zaten eleştiriye açık. Umarım Jaquien Phoneix’in Joker’inden sonra Batman filmine de eklenir. Artık güzel birer Batman ve Süperman filmleri izleyelim ya.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Spider-Man

Spider-Man: Far From Home Spoiler’sız Video İnceleme

Arkeoloji Müzesi

İstanbul Yeni Arkeoloji Müzesi ile Buluştu