in

Coming 2 America Fragmanı: Amerikan Rüyası Yıllar Sonra Geri Dönüyor

Coming 2 America fragmanı yayında. Eddie Murphy’nin başrolünde olduğu ve yazarlığını da yaptığı Amerikan Rüyası 30 yıllık aranın ardından geri dönüyor.

Coming 2 America fragman

Yeni Coming 2 America fragmanı, Eddie Murphy’nin canlandırdığı ikonik karakter Akeem’i geri getiriyor! Amerikan Rüyası 2 ile ilki 1988 yılında çıkan maceranın devamı geliyor.

Eddie Murphy Zamunda Kralı Akeem olarak geri dönerken, onunla birlikte ilk filmde yer almış tanıdık yüzler de yeni filmde yer alıyor. Arsenio Hall, Akeem’in en iyi arkadaşı Semmi rolünü bir kez daha canlandırırken Shari Headley de Akeem’in eşi Kraliçe Lisa olarak geri dönüyor. İlk filmde yer alan oyuncular dışında Amerikan Rüyası 2’de bir dizi yeni yüz de izleyicileri karşılamaya hazırlanıyor.

Jermaine Fowler ve Leslie Jones, Akeem’in geçmişinden insanlar olarak önemli roller oynuyorlar . Yeni film, oğlunu bir gün Zamunda Kralı rolünü üstlenmesi için hazırlayan Kral Akeem’in maceralarını konu edinecek. James Earl Jones’un canlandırdığı eski Kral Jaffe’nin son dileği Akeem’in oğlunu bulması ve böylece tahta bir erkek varis alması. Oyuncu kadrosunda ayrıca Wesley Snipes, Kiki Layne ve Teyana Taylor bulunuyor.

Filme dair ilk bakış videoları geniş oyuncu kadrosunu göstermişti. Ancak yeni fragman sonunda hayranlara yapımda tam olarak neler olacağına dair bir fikir veriyor. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Coming 2 America Fragmanı | İZLE

Yeni fragman, Akeem’in uzun zamandır kayıp olan oğlunu aramak için Semmi ile Amerika’ya geri dönmesiyle başlıyor. Ayrıca yeni macera ile olay örgüsünün derinliklerine iniyor. Fragmanda Fowler’in, Jones’un canlandırdığı Akeem ve annesi ile Zamunda’ya dönen oğlu Lavelle rolündeki performansına ilk bakışını gösteriyor. Coming 2 America, orijinal filmin konusunu tekrarlamak yerine, bir ilk film havası vermeye hazırlanıyor. Görünüşe göre Zamunda’daki yeni rolüne adapte olan Lavelle’nin gözünden daha fazlasını izleyeceğiz.

1988 yılında yayınlanan ilk film, büyçesi nedeniyle New York’ta çekilmiş ve sadece şehir hayatına odaklanmıştı. Ancak ikinci film ile hayranlar sonunda Akeem’in doğum yerini ve krallığını izleyebilecekler.

İlk filme nazaran farklı bir yaş sınırı politikası izleyeceği gibi haberler de çıkan Coming 2 America, 5 Mart 2021 tarihinde Amazon Prime Video kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni yayınlanan Coming 2 America fragmanını nasıl buldunuz? Sizce 30 yıl aradan sonra geri dönen film eski tadı verebilecek mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Can Yayınları Klasik Kadınlar Set Çekiliş

Çekiliş: 7 Kişiye 8 Kitaplık Can Yayınları Klasik Kadınlar Seti

Rus Tazısı - Milorad Paviç | Haftanın Kitabı #163

Rus Tazısı – Milorad Paviç | Haftanın Kitabı #163