Deadpool 3 Filmi Gelecek mi?

Disney'in Fox'u satın almasından sonra belirsizliğini koruyan filmler arasında Deadpool da bulunuyor. Serinin akıbetiyle ilgili yeni bir açıklama, ikinci filmin yönetmeni David Leitch'ten geldi.

Deadpool karakteri solo filmiyle beyaz perdeye -üstelik 18 yaş sınırıyla- ilk geldiğinde tahminlerin ötesinde bir başarı yakalamıştı. 2016’da ilk filmini izlediğimiz bu çılgın karakterin 2. filmi de geçtiğimiz yıl ortasında sinemalardaki yerini almıştı. Disney’in Fox’u satın almasından sonra hayranları tarafından en çok merak edilen konulardan biri de, 3. filmin ne zaman geleceği sorusu.

Bu soruya şimdilik kesin bir cevap verememekle birlikte serinin yıldızı Ryan Reynolds ikinci filmin hemen ardından ilk olarak bir solo film daha olmayacağını belirtmiş, ardından geçtiğimiz ocak ayında da Deadpool 3’ün yapım aşamasında olduğu müjdesini vermişti. Tabii az önce de belirttiğimiz gibi şirketin Disney’e satılmasıyla birlikte Fox’ta hazır olan işler dışında tüm Marvel karakterlerinin yapımı için tüm planlar iptal oldu.

Peki Deadpool ne olacak? Disney, Deadpool karakterine ait halihazırda devam eden serinin son derece iyi gittiğinin farkında ve bu kitleyi kaybetmek istemeyecektir. Sonuçta başlangıçta risk olarak kabul ettikleri yapım, Fox’un X-Men serisinin en popüler filmleri haline geldi ve dünya çapında 1,5 milyar dolar gibi tatmin edici gişe başarısına ulaştı.

Yönetmenliğini üstlendiği Hızlı ve Öfkeli serisinin yan filmi olan Hobbs & Shaw galasında David Leitch’e Deadpool 3 filmiyle ilgili de sorular soruldu. (Leitch Deadpool 2’nin yönetmenliğini üstlenmişti.)

Söz konusu soruya verdiği cevap da şu şekilde oldu:

“Herkes bu filmi yönetmek ister. Eğer Deadpool 3 için benimle iletişime geçilirse cevabım ‘kesinlikle evet’ olurdu. Fakat şimdilik Disney ve Fox şirketlerinin bir araya gelmesinden beri çok fazla şey yaşanıyor. Marvel dünyasının Avengers: Endgame filminden sonra nereye gideceği da şimdilik belirsiz. Ortalık toz duman. Tüm bu toz bulutu dindiğinde umalım ki Deadpool yaşamaya devam etsin. Bu cevap biraz ironik oldu, değil mi?”

Gördüğünüz üzere Leitch pek de tatmin edici bir cevap vermedi. Belli ki kendisi de hâlâ bu konuda bir telefon bekliyor. Toz dumanı dindiğinde Deadpool’un yaşayacağı kesin gibi. Önemli olan bu toz bulutu ne zaman dinecek ve bizler yeni filmi kaç yıl sonra beyaz perdede görebileceğiz?

GÖZ ATIN  Avengers 5'te Gözükecek Yeni Yenilmez Belli Oldu

Siz bu soruya ne cevap verirdiniz? Yorumlarınızı forumlarımız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

Popüler Kültürün Sevilen Kahramanları Origami Dünyasında

Kaynak: screenrant

Son Savaş
Site Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni
1988, Darıca doğumlu. Koaceli Üniversitesi İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu. Türk Dili ve Edebiyatı alanında ikinci üniversitesini okumaya devam ediyor. Birçok gazete ve dergide yazıları ve öyküleri yayımlandı. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Deadpool 3 Filmi Gelecek mi? için 1 yorum

  1. Mutlaka devam filmi gelecektir. Altın yumurtlayan tavuk sonuçta. Hatta bir ara Spiderman ile ortak bir film bile yapılacağı söylentisi çıktı. Tek sorun: Harun Can hangisini seslendirecek :smiley:


Deadpool 3 Filmi Gelecek mi?

Disney’in Fox’u satın almasından sonra belirsizliğini koruyan filmler arasında Deadpool da bulunuyor. Serinin akıbetiyle ilgili yeni bir açıklama, ikinci filmin yönetmeni David Leitch’ten geldi.

Başa dönün