in

Doctor Strange 2 Ek Çekimleri Tamamlandı: Deliliğin Çoklu Evreni Yaklaşıyor

Doctor Strange in the Multiverse of Madness ek çekimleri tamamlandı. Marvel Sinematik Evreni’nin merakla beklenen filmi çoklu evrenleri hayranlarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Doctor Strange 2 incelemesi
- Reklam -
- Reklam -

Doctor Strange 2 ek çekimleri tamamlandı. Spider-Man: No Way Home sonrası merakla beklenen yapım WandaVision ve Loki gibi dizilerden sonra aşina olduğumuz çoklu evrenler konusunu daha geniş şekilde ele alacak.

Doctor Strange’in devam filmi çekimlere Koronavirüs pandemisi yüzünden gecikmeli başlamıştı. 2021 yılının kasım ayında ise Doctor Strange’in devam filminin büyük bir şekilde yeniden ele alınacağı ve bazı yeni çekimlerin yapıma ekleneceği duyurulmuştu. Filmin yıldızı Benedict Cumberbatch bu çekimlerin gerekli olduğu çünkü bazı sahnelerin Koronavirüs prosedürleri gereği çekilemeyeceğini açıklamıştı. Ancak bazı söylentiler ek çekimlerin bazı karakterleri filme dâhil etmek için yapıldığını söylüyor.

Benedict Cumberbatch’in geçen günlerde Screen Actors Guild Ödülleri’nde En İyi Aktör dalında ödül kazandığı The Power of the Dog için konuştu. Bu sırada sorulan soru üzerine ünlü oyuncu Marvel Studios’un heyecanla beklenen filminin ek çekimlerini 8 Ocak 2022 tarihinde tamamladıklarını duyurdu. Ancak stüdyo tarafından yapılan ilk açıklamada ek çekimlerin 2021 yılının aralık ayında tamamlandığını duyurmuştu. Sam Raimi’nin yönetmenliğini yaptığı filmin yapım süresinin uzaması gizli karakterlerin kadroya eklenip eklenmediğini akıllara getiriyor.

- Reklam -

Tobey Maguire, Spider-Man Olarak “Doctor Strange 2” Filminde Yer Alabilir

Doctor Strange 2 çekimleri tamamlandı

Spider-Man: No Way Home filminin jenerik sonrası sahnesinde gördüğümüz fragman ile hayranlar gelecek filmi merakla bekliyor. Son Spider-Man filminde bütün Örümcek Adam’ları bir arada görme fırsatını bulmuştuk. Ek olarak Doctor Strange 2 yapımının Sam Raimi’nin elinden çıktığı düşünülürse hayranlar bu filmde de ekranda Tobey Maguire’ı göreceklerini düşünüyor. Ancak bu söylentiler Marvel ya da Maguire tarafından onaylanmadı.

- Reklam -

Marvel evreninin ertelenen bir diğer yapımı Morbius filminde ise Andrew Garfield’ın Amazing Spider-Man kostümü ile ekranlara geri döneceği konuşulmuştu. Eğer söylentiler doğru çıkarsa Marvel bir sonraki faz işlerinde sadece bu gerçekliğin kahramanlarını değil, paralel evrenlerin alternatif kahramanlarını da ekrana taşıyacak. Dolayısıyla bu açıdan Doctor Strange’in alternatif evrenlerde yaşayacağı maceraların kritik öneme sahip olması bekleniyor.

Siz Doctor Strange in the Multiverse of Madness yapımının nasıl olmasını bekliyorsunuz? Fikirlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Oğuzhan Açıkalın

Gedikli bir çizgi roman geek’i olmasam da beyaz sayfalara doluşmuş renkli resimleri her zaman ilgiyle takip ettim. Çünkü resimlerin ve kelimelerin bizi olduğumuzdan daha iyi bir yere taşıyacağına inanıyorum. Kısa kısa hikâyeler yazıyorum, edebiyatın her türlüsüne ilgi duysam da bilimkurgu konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

yeni james bond kim olacak

Yeni James Bond Olabilecek 11 Oyuncu

Lana Del Rey Yeni Şarkısı ile Euphoria 2. Sezon

Lana Del Rey’in Yeni Şarkısı İlk Defa Euphoria 2. Sezon ile Yayınlanacak