in ,

Doctor Strange 2 Fragmanı: Çoklu Evrenlerdeki Deliliğe Hazırlanın

Doctor Strange 2 fragmanı yayınlandı. İlk olarak Spider-Man: No Way Home filminin sonunda gözüken fragman, resmi olarak Marvel tarafından paylaşıldı.

Doctor Strange 2 Fragmanı

Doctor Strange 2 fragmanı Marvel tarafından paylaşıldı. İlk olarak geçen hafta vizyona giren Spider-Man: No Way Home filminin sonunda gösterilen yapıma dair ilk bakış görüntüleri, sonunda resmi olarak dijitalde de yayınlandı.

İlk filmi 2016 yılında çıkan ve Benedict Cumberbatch’i Doctor Stephen Strange olarak gösteren filmden bu yana yaklaşık 5 yıllık bir süre geçti. Kendisini her ne kadar sonrasında farklı Marvel Sinematik Evreni filmlerinde görsek de solo devam filmi bir türlü vizyona girmedi. Sonunda Sam Raimi yönetmenliğinde, yapılan onca erteleme sonrasında Mayıs 2022’de beyaz perdedeki yerini almaya hazırlanıyor.

Kısa süre öncesinde vizyona giren Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok filminde Doctor Strange’i Peter Parker’a yardım ederken izlemiştik. Far From Home’da Mysterio’nun Peter’ın Spider-Man kimliğini tüm dünyaya açıklaması sonrası hayatı alt üst olduğu için kendisine yardım etmeye karar verir ve bir unutturma büyüsü yapar. Ancak işler ters gidince çoklu evrenlerin kapısı açılır.

Spider-Man’in yeni filminin sonunda tüm her şey tatlıya bağlanıyor gibi görünse de aslında çoklu evrenlerle ilgili çok daha fazlasının olduğu, filmin sonunda yayınlanan fragman ile ortaya çıkmıştı. Nihayet filmin vizyona girmesinin ardından geçen bir haftanın sonunda Marvel resmi olarak fragmanı dijitalde de yayınladı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Doctor Strange 2 Fragmanı | İZLE

YouTube video

Doctor Strange in the Multiverse of Madness için yayınlanan ilk fragmanda işlerin oldukça karıştığı ve Doctor Strange’in düşündüğünden daha büyük bir sorunla yüzleştiği belli oluyor. Son olarak kendisini WandaVision dizisinde izlediğimiz Elizabeth Olsen da, bir kez daha Wanda Maximoff, diğer adıyla Scarlet Witch rolüne dönmeye hazırlanıyor.

Strange’in kendisinden yardım istemesi ile Wanda’nın iyi tarafta mı yer alacağı yoksa çocuklarını kurtarmak adına kötü tarafa mı geçeceği konusu, en merak edilen sorulardan biri. Bazı teoriler, bu film ile House of M hikâyesinin sinematik evrendeki yolunun yapılacağı yönünde.

Aynı zamanda kendisi What If…? dizisinde gördüğümüz Supreme Strange ile Mordo da filmde dikkat çeken karakterler arasında yer alacak gibi gözüküyor. MCU’nun bir sonraki yapımı olan ikinci Doctor Strange filmi, 6 Mayıs 2022 tarihinde sinemalarda olacak.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness için yayınlanan ilk fragmanı sizler nasıl buldunuz? Filmden beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Howl Howl dedi ki:

    Çoklu evren olayı yüzünden, örümcek adamdaki gibi bomba bir casta ev sahipliği yapabilir bu film de sanırım. Çoklu evren, filmleri birbirine komşu yaptı. Komşu komşunun portalına muhtaçtır.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

The Matrix Resurrections eleştirileri

The Matrix Resurrections’ın İlk İncelemeleri Gelmeye Başladı: Hayal Kırıklığı mı?

Kralkatili Güncesi 3. kitap The Doors of Stone Giriş Bölümü - Patrick Rothfuss

Patrick Rothfuss’un Yeni Kralkatili Güncesi Romanı “The Doors of Stone”un Giriş Bölümü Türkçede