in ,

Don’t Look Up Fragmanı: Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence’lı Filmden İlk Kareler

Don’t Look Up tanıtım fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence’ın yer aldığı Netflix filmi yaklaşıyor.

Don't Look Up
- Reklam -
- Reklam -

Don’t Look Up tanıtım fragmanı paylaşıldı. Netflix’in merakla beklenen filminin başrollerinde Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep ve Cate Blanchett gibi isimler yer alıyor.

Oscar ödüllü Adam McKay tarafından yazılan ve yönetilen kara mizah ve bilimkurgu temalı Don’t Look Up, astronomi lisansüstü öğrencisi Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) ve hocası Dr. Randall Mindy’nin (Leonardo DiCaprio) yaşadıklarına odaklanıyor. Düşük seviyeli iki astronom şaşırtıcı bir keşifle, Güneş sistemi içindeki bir yörüngede dönen bir kuyruklu yıldız tespit ediyor. Kuyruklu yıldız, doğrudan Dünya’ya çarpacak şekilde ilerlediklerini fark ediyorlar. Ancak bu tehlikeyi kimse umursamıyor. Belli ki dünyayı yok edebilecek Everest Dağı büyüklüğündeki bir cisimle ilgili uyarıları kulak arkası etmek insanlığın işine geliyor.

Don’t Look Up Leonardo DiCaprio

- Reklam -

Kate ve Randall, Dr. Oglethorpe’un yardımıyla büyük bir medya turuna çıkar. Umursamaz Başkan Orlean (Meryl Streep) ile onun özel kalem müdürü olan dalkavuk oğlu Jason’ın ofisinde başlayan yolculukları, Brie (Cate Blanchett) ve Jack (Tyler Perry) tarafından sunulan eğlenceli sabah programı ile devam eder. Kuyruklu yıldızın çarpmasına sadece altı ay kalmışken haberlere çıkmaya çalışmak ve çok geç olmadan sosyal medya bağımlısı halkın dikkatini çekmek trajikomik bir göreve dönüşür. İkili, dünyanın göğe bakmasını nasıl sağlayacaktır?

Prodüksiyon süreci 2019 yılının sonlarında başlayan proje ilk olarak Paramount Pictures’ın bünyesinde başladı. Ancak birkaç ay sonra film haklarını Netflix aldı ve ilk olarak Jennifer Lawrence’ın katılımı ile diğer oyuncu seçimleri başladı. Ancak Koronavirüs pandemisinin tüm dünyayı etkisi altına alması nedeniyle projede gecikmeler yaşandı. Nihayet geçen şubat ayında çekimleri tamamlanan yapım için Netflix tarafından ilk tanıtım fragmanı paylaşıldı. Hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Don’t Look Up Fragmanı | Türkçe Altyazılı İzle

YouTube video

Dünyayı yok edeceği tahmin edilen bir kuyruklu yıldız hızla gezegenimize doğru yaklaşmaktadır. Bu konuda insanlığı uyarmak adına iki astronom (Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence) büyük bir medya turuna çıkmak zorunda kalır.

- Reklam -

The Big Short (Büyük Açık) filmiyle Oscar ödülü de kazanan Adam McKay’in yönettiği ve aynı zamanda senaryosunu yazdığı filmde birçok yıldız isim bulunuyor. Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep ve Cate Blanchett’ın yanı sıra yapımda Mark Rylance, Ron Perlman, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Scott Mescudi (Kid Cudi), Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis ve Tomer Sisley gibi isimler yer alıyor.

Don’t Look Up Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence

Merakla beklenen film, 24 Aralık 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Don’t Look Up için yayınlanan ilk fragmanı sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

2021 Dragon Awards Kazananları

2021 Dragon Awards Kazananları Açıklandı: Türk Çizgi Roman Sanatçısı Mahmud Asrar da Ödüle Değer Bulundu

göbeklitepe sanal gerçeklik istanbul

Göbeklitepe Sanal Gerçeklik Teknolojisi ile İstanbul’da Sergilenecek