in

Yeni Dumbo’yu Sevdik mi? (Spoiler’sız Video İnceleme)

Tim Burton’un yönetmenlik koltuğunda oturduğu yeniden uyarlama Dumbo’yu basın gösteriminde izledik ve ilk görüşlerimizi spoiler’sız olarak canlı yayında paylaştık.

dumbo ust
- Reklam -
- Reklam -

23 Ekim 1941’de vizyona giren Walt Disney’in klasik animasyonu “Dumbo”, en iyi müzikal dalında Oscar ödülü ve “Baby Mine” ile en iyi orijinal şarkı Oscar adaylığını almıştı. İşte uçan filimiz yıllar sonra son teknolojiyle yeniden canlandı! Disney’in yapımcılığını üstlendiği yeni “Dumbo” bu cuma vizyona giriyor. Her zaman olduğu gibi basın gösteriminde filmi izledik ve spoiler’sız olarak ilk görüşlerimizi canlı yayında paylaştık.

Gelin konusuna göz atalım:

Disney ve vizyoner yönetmen Tim Burton, farklılıkların hoş karşılandığı, ailenin önemsendiği ve hayallerin gerçekleştiği sevilen klasik hikaye Dumbo’yu, yepyeni bir canlı aksiyon macera olarak sunuyor. Sirkin sahibi Max Medici (Danny DeVito), eski yıldız Holt Farrier (Colin Farrell) ve çocukları Milly (Nico Parker) ve Joe’yu (Finley Hobbins), çok büyük kulakları yüzünden sirkte alay konusu olan yavru bir filin bakımı için işe alır. Ancak, Dumbo’nun uçabildiğini farketmeleriyle, yeni ve büyük eğlence merkezi Dreamland için hayvanları toplayan girişimci V.A. Vandevere’nin (Michael Keaton) ilgisini çeken sirk muhteşem bir dönüşüm yaşar. Dumbo, büyüleyici sirk sanatçısı Colette Marchant (Eva Green) ile yeni maceralara doğru kanatlanır, ta ki Holts, Dreamland’in bu parlak görüntüsünün altında karanlık sırlar yattığını öğrenene dek.
Bu cuma vizyona girecek olan filmi basın gösteriminde izledik. Peki nasıl bulduk? Ekibimizden Atakan Uçar, Hakkı Usta, Coşku Türkay ve Hakan Tunç Kayıp Rıhtım Youtube Kanalı’nda canlı olarak görüşlerini aktardılar.

İyi seyirler.

- Reklam -
- Reklam -
YouTube video

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Hayvan Mezarlığı Video İnceleme

Hayvan Mezarlığı “Yeniden” Olmuş mu? (Video İnceleme)

izmir kitap fuari ust

24. İzmir Kitap Fuarı Kapılarını Açıyor