in

Dune Kadrosuna Sevilen İsimler Katılıyor: Dave Bautista ve Stellan Skarsgård Bizlerle

Denis Villeneuve’nin çekeceği Dune filminin oyuncu kadrosu belli oluyor. Dave Bautista ve Stellan Skarsgård kadroya katıldı. Hanedanlıklar şekilleniyor!

Dune

Dune nihayet şanına yakışır bir uyarlamayla bizlerle olacak. Denis Villeneuve hazırlıklarını yaparken yapım hakkında yeni haberler de gelmeye devam ediyor. Dave Bautista oyuncu kadrosuna katıldı.

Dave Bautista son yılların en sevilen aktörlerinden biri. Eğer onu WWE‘deki dövüşlerinden bilmiyorsanız, Galaksinin Koruyucuları‘ndan Drax karakteriyle tanımışsınızdır. Bu karakterle sinemada yolu açıldı desek yanlış olmaz. Öyle ki Blade Runner 2049‘da oynayacağı haberi alındığında hayranları çok sevinmiş ancak kısa ekran süresi nedeniyle üzülmüşlerdi.

Dave Bautista, Dune yapımında ne yazık ki kötü bir rolde. Kendisini Baron Harkonnen’in büyük yeğeni Hayvan Rabban olarak göreceğiz. Bu sefer yapımda daha fazla  süresi alacağını umuyoruz.

Baron Harkonnen demişken bu karakteri de canlandıracak kişi belli oldu: Stellan Skarsgård. Oyuncu hareket etmesi için bir anti-yer çekimi üstünde durması gerekecek kadar obez ve kafasında daima kötü planları olan bir karakteri oynayacak. Böylesine kötücül bir karakteri canlandırmak zor olsa gerek.

Yapımdan yeni bilgiler geldikçe sizlerle olacağız. Yeni oyuncular hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Burak İpek

Özellikle bilimkurguya ve çizgi romanlara bayılır. Çizgi romanlara girişi Dylan Dog, bilimkurguya aşkı ise Dune serisi ile başladı. 7 yaşından beri bilgisayarla ve elektronik aletlerle iç içe yaşamayı seçerek göbeğini büyüttü. Düşüncelerini başkalarıyla tartışmak adına Kayıp Rıhtım’da yazılar yazıyor.

3 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Paul-Atreides Paul-Atreides dedi ki:

    Bence oyuncu seçimleri şu ana kadar çok iyi gidiyor. Tek istediğim Leto Atreides rolünde Viggo Mortensen ve Feyd-Rautha rolünde Evan Peters’ı görebilmek.

  2. Avatar for Fingolfin Fingolfin dedi ki:

    Vilnöv bu filmi de çok iyi çekecek gibime geliyor. Fakat alıştığımız görüntü yönetmeniyle çalışmayacakmış. öğrenince bi üzülmüştüm.

  3. Avatar for erce erce dedi ki:

    Umarim hic cekemezler. Biktim artik. Somurmekten baska bir ise yaradiklari yok… :rage:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

“Ralph ve İnternet” Filmine Spoiler’sız Ön İnceleme Videosu

Ortaçağ Kore’sinde Geçen Zombi Dizisi “Kingdom”dan Yeni Fragman