in

Enola Holmes 2 Resmen Geliyor: Millie Bobby Brown ve Henry Cavill Rollerine Geri Dönüyor

Enola Holmes 2 filmi resmi olarak doğrulandı. Netflix’in sevilen macerası için Millie Bobby Brown ve Henry Cavill, abi ve kız kardeş rollerine geri dönüyorlar.

Enola Holmes 2
- Reklam -
- Reklam -

Netflix, Enola Holmes 2 filminin geleceğini resmen duyurdu. Üstelik Millie Bobby Brown ve Henry Cavill’in karakterlerini canlandırmak için de geri döneceklerini açıkladı.

Sherlok Holmes’ın kız kardeşinin maceralarını konu alan Enola Holmes, geçen yılın sonbahar aylarında Netflix’te yayınlandı. Yönetmenliğini Harry Bradbeer’ın yaptığı film, yazar Nancy Springer’in genç yetişkin kitaplarının ilkine dayanıyordu ve Enola’nın annesinin (Helena Bonham Carter) aniden ortadan kaybolmasını araştırmasını konu ediniyordu. Film çıktıktan sonra olumlu eleştirilerle karşılandı ve yayınlandığı sırada Netflix’in popüler yapımları arasına girmeyi başardı.

Pek tabii bu başarının ardından kısa süre içinde devam filmi hakkında tartışmalar ve kaçınılmaz olarak iddialar başladı. Hatta filmin yönetmeni, geçen eylül ayı sonunda yaptığı bir röportajda ikini filmin geçeceği yüzyıl konusunda bile bir ipucu vermişti. Bununla birlikte ilk film her şeyi oldukça düzgün bir şekilde tamamlasa da, Springer’ın serisinde ek projeler için temel oluşturabilecek birden fazla romanı var. Yine de son birkaç aydır filmle ilgili herhangi bir güncelleme paylaşılmadığı için projenin bir süreliğine rafa kaldırıldığı tahmin ediliyordu.

- Reklam -

Enola Holmes 2

Fakat bu sessizlik artık sona erdi. Netflix, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Enola Holmes 2’nin resmen yolda olduğunu duyurdu. Üstelik aynı duyuru içerisinde Millie Bobby Brown ve Henry Cavill’in dönecekleri onaylandı. Harry Bradbeer yeniden yönetmen koltuğunda oturacak ve ikinci filmin senaryosunu ise yine Jack Thorne yazacak. Ancak şu an için Helena Bonham Carter, Sam Claflin (Mycroft Holmes) veya Louis Partridge (Lord Tewkesbury) gibi kişilerin de dönüp dönmeyeceğine dair herhangi bir bilgi yok.

Enola Holmes 2, 2023 Yılında Yayınlanabilir

Devam filmi yaklaşıyor!

Millie Bobby Brown ve Henry Cavill’in ENOLA HOLMES dünyasına dönecek. Yönetmen Harry Bradbeer ve yazar Jack Thorne ile Nancy Springer’in Sherlock Holmes’un parlak kız kardeşi hakkındaki kitap serisine dayanan ikinci bir filmde yeniden bir araya gelecekler.

Yeni onay alan filmin yayın tarihi konusunda da netlik olmasa da, en erken 2023 yılı içerisinde Netflix’teki yerini alması bekleniyor.

Enola Holmes 2 filminin onay alması konusunda sizler neler düşünüyorsunuz? Sizce devamı gelmeli miydi? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Gadgets360

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Army Of The Dead izle Ölüler Ordusu

Army of the Dead Filminin İlk 15 Dakikası Yayınlandı | İZLE

Nomadland Soundtrackleri: Chloé Zhao Müzik

Chloé Zhao, Nomadland Film Müziklerini Seçerken Nelere Dikkat Ettiğini Açıkladı