in ,

Escape Room 2 Fragmanı: Ölümcül Labirent’in Devam Filmine İlk Bakış

Escape Room 2: Tournament of Champions fragmanı paylaşıldı. Ölümcül Labirent 2, Minos Corporation’ın yeni tuzaklarla dönüşünü gösteriyor.

Escape Room 2: Tournament of Champions Fragman
- Reklam -
- Reklam -

Escape Room 2: Tournament of Champions (Ölümcül Labirent 2: Şampiyonlar Turnuvası) fragmanı Sony tarafından paylaşıldı. Yayımlanan ilk fragman, Minos Corporation’ın güçlenmiş bir şekilde ve daha büyük tuzaklarla dolu geri dönüşünü gösteriyor.

İlk filmi 2019 yılında çıkan, Kayıp Rıhtım olarak sizlere spoiler’sız ön incelemesini de sunduğumuz Escape Room, Adam Robitel tarafından yönetildi ve Bragi Schut ile Maria Melnik tarafından yazıldı. Heyecan verici atmosferi ve yenilikçi odaları, ancak öncüllerinden herhangi bir farklılık göstermemesi nedeniyle karışık eleştiriler aldı. Buna rağmen gişede iyi bir başarı yakaladı. Sadece 9 milyon dolarlık çekim bütçesine karşılık 155 milyon doların üzerinde gişe hasılatı yaptı. Haliyle kısa bir süre sonra, yayınlanmasının ilk ayının ardından devam filmi için onay aldı.

Yeni macera, 2019’daki ilk filmde yaşananlardan kurtulan Zoey ve Ben’in kötü amaçlı Minos Corporation’ı adalete teslim etmeye çalışmasını fakat tam da bu sırada kendilerini karanlık örgütün geçmiş testlerinden kurtulan diğerleriyle birlikte yeni bir oyunda bulmalarını anlatacak. Taylor Russell ve Logan Miller, Zoey ve Ben rollerini yeniden canlandıracaklar. Kendilerine Tournament of Champions’da Indya Moore, Isabelle Fuhrman, Holland Roden, Thomas Cocquerel ve Carlito Olivero eşlik edecek.

- Reklam -

Bu haftanın başlarında başlayan tanıtım çalışmaları sonucunda, filmin ilk fragmanı da nihayet Sony Pictures tarafından yayımlandı. Korku-bulmaca türündeki maceranın ilk fragmanını hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Escape Room 2: Tournament of Champions Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

YouTube video

Yayımlanan ilk fragman, 2019’da kurtulan ikiliye ek olarak, merkezde yer alan yeni grubun yüzleşmek zorunda kalacağı daha büyük ve daha ölümcül yeni bulmacalara bir ön bakış atmamızı sağlıyor. Ölümcül Labirent’in merak uyandıran finali göz önüne alındığında zaten bu tarz bir devam filmi kaçınılmazdı.

- Reklam -

Escape Room 2: Tournament of Champions, 16 Temmuz 2021 tarihinde sinemalarda olacak. Ancak ülkemizde devam eden Koronavirüs salgını tedbirleri nedeniyle sinemaların açılıp açılmayacağı henüz bilinmediğinden, Türkiye için yayınlanan fragmanda tarih vermek yerine “Yakında sinemalarda” ibaresi kullanılmış.

Peki ya siz Ölümcül Labirent’in ilk filmini izlemiş miydiniz? İzlediyseniz nasıl buldunuz ve yeni fragman hoşunuza gitti mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Batman: Dünya Türkiye Çizgi Roman

Kara Şövalye Türkiye’de: “Batman: Dünya” Antolojisi Farklı Ülkelerden Sanatçıları Ağırlıyor

Banksy Eseri Beyaz Saray Sıçanı

Banksy İmzalı “Beyaz Saray Sıçanı” 463 Bin Dolara Alıcı Buldu