in ,

Eternals’ın Son Fragmanı Avengers Bağlantısını ve Ana Düşmanı Gösterdi

Eternals filmi için son fragman yayınlandı. Karakterlerin güçleri, Celestialler, ana kötüler ile birlikte Avengers: Endgame bağlantısı da ortaya çıktı.

Eternals fragman marvel filmi

Marvel Studios, Eternals filmi için yeni bir fragman yayınladı. Hayranlar, uzun süredir bekledikleri macera için sabırsızlanmakta artık daha fazla nedene sahipler.

İlk olarak 2019 San Diego Comic-Con etkinliğinde duyurulan ve Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü aşama maceralarından biri olacağı Eternals, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings’den sonra kasım ayında gösterime girecek. 4. Faz’ın 3. filmi olacak yapım, binlerce yıldır gizlice dünyada yaşayan ve kendilerine Ebediler diyen grubun macerasını konu alacak.

Avengers: Endgame olaylarından sonra geçen Eternals’daki karakterler, Iron Man öldükten ve Steve Rogers da geçmişe gidip Captain America’lıktan emekli olduktan sonra Deviantlar (Değişen İnsanlar veya Sapkınlar) adıyla bilinen kötü yaratıklarla savaşan süper kahramanlar olarak karşımıza çıkacaklar.

Geçen mayıs ayının başlarında tüm sinematik evrene ait yapılan tanıtım videosunda, filme dair ilk görüntüleri izleme şansına erişmiştik. Ardından yine mayıs ayının sonlarında filme ait ilk fragman da hayranlarla buluştu. Şimdi, heyecanla beklenen film için daha detaylı bir fragman geldi. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Eternals Son Fragman | İZLE

Yayınlanan yeni fragman ile bu güçlü ekibin Thanos’un parmak şıklatmasına karşı herhangi neden bir müdahalede bulunmadığı sorusu cevap buluyor. Ayrıca Avengers: Endgame’in evreni değiştiren olaylarından güç alan evren için yeni bir tehditin (Deviantlar) varlığı da, ekibin tekrar toplanmasını sağlıyor.

Oscar ödüllü yönetmen Chloé Zhao’nun başında olduğu macera, yıldız bir oyuncu kadrosuna sahip. Ajak rolüyle Salma Hayek, Thena rolüyle Angelina Jolie, Ikaris rolüyle Richard Madden, Kingo rolüyle Kumail Nanjiani, Phastos rolüyle Brian Tyree Henry, Makkari rolüyle Lauren Ridloff, Gilgamesh rolüyle Don Lee ve Sprite rolüyle Lia McHugh 2019’daki Comic-Con etkinliğinde açıklanan ilk oyuncu kadrosuydu. Ayrıca birkaç ay sonrasında yapılan D23 Expo etkinliğinde de Dane Whitman rolünde Kit Harington, Sersi rolünde Gemma Chan ve Druig rolünde Barry Keoghan’ın da ekibe dahil olduğu duyuruldu.

Eternals, 5 Kasım 2021 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.

Eternals’ın son fragmanını sizler nasıl buldunuz? Chloé Zhao’nun yönettiği MCU filminden neler bekliyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Yeni kötüler sağlam görünseler de yeni kahramanlar hiç epik durmuyorlar. Filmi izleyince fikrim değişebilir tabii ki. :smiley:

  2. Avatar for GKS GKS dedi ki:

    Avengers ile birlikte ben de Marvel serüvenini kapatmış sonrasında gelen hiçbir yapımı da beğenmemiştim. Eternals Chloe Zhao’nun dokunuşuyla gerçekten çok promising duruyor. Bakalım nasıl bir şey olacak.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Hızlı ve Öfkeli 10 Vizyon Tarihi Fast and Furious

Hızlı ve Öfkeli Serisi Yola Devam Etmekte Kararlı: 10. Filmin Vizyon Tarihi Açıklandı

Zaman Çarkı Dizisi karakterler

Zaman Çarkı Dizisinden İlk Görseller: The Wheel of Time Yaklaşıyor