in

Ezra Miller, Hawaii’de Bir Kez Daha Tutuklandı

Ezra Miller bir kez daha tutuklandı. Flash rolü ile tanınan yıldız aktör, Hawaii’de bir barda yaşananlardan sonra gözaltına alındı.

ezra miller tutuklama

Ezra Miller yeniden tutuklandı. Flash karakteriyle adını geniş kitlelere duyuran oyuncu, emniyet güçleriyle başını belaya sokmaya devam ediyor.

Miller geçen salı günü Hawaii’de bir barda bir kez daha gözaltına alındı. Ünlü oyuncudan barı terk etmesinin istendiği bunun üzerine sinirlenen oyuncunun görevlilere sandalyeyi fırlattığı kaydedildi. Sandalyenin bir kadının kafasına isabet etmesi üzerine Miller yeniden tutuklanmış oldu.

DC Sinematik Evreni’nde The Flash filminin başrolünü üstlenen Ezra Miller oyunculuk kariyeri dışında da adından söz ettirmeyi başarıyor. Ünlü oyuncu geçen salı günü bir karaoke barında yaşadığı olay sonrasında polis tarafından gözaltına alındı. Yetkililerin belirttiğine göre Miller, müşterilerin karaoke barda şarkı söylemesine sinirlenip kalabalığa “uygun olmayan kelimeler” bağırdığını daha sonra sahnedeki mikrofonu alıp fırlattığını belirtiyor. Oyuncunun çalışanlar tarafından birkaç kez uyarılmasına rağmen sakinleşmediği bunun üzerine barı terk etmesi gerektiğini söylendiği de raporda yer alıyor.

29 yaşındaki aktörün bunun üzerine iyice sinirlenerek görevlilere sandalye fırlattığı ancak sandalyenin o sırada barda bulunan bir kadının kafasına isabet ettiği Hawaii Polis Teşkilatı tarafından bildirildi. Yaralanan kadının baş bölgesinde bir kesik oluştuğu raporda yer alıyor.

ezra miller hawaii tutuklama

Polis, ünlü oyuncuyu göz altına aldıktan sonra 500 dolarlık kefaleti ödeyerek serbest bıraktı.

Ezra Miller Daha Önce de Göz Altına Alınmıştı

Ezra Miller iki yıl önce karıştığı bir bar kavgası sebebiyle yine gözaltına alınmıştı. İzlanda’nın Reykjavik şehrindeki barda bir kadının boğazını sıktığı görüntüler sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Ünlü oyuncu geçen günlerdeyse Hawaii’de bir kez daha tutuklanmış, bu sebeple yeni filmi Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları’nın galasını da kaçırmıştı.

Bunun üzerine yetkili isimler Ezra Miller’ın dahil olduğu filmler hakkında bir acil durum toplantısı yaptı. Toplantı sonucu resmi olarak yankı bulmasa bile söylentiler Warner Bros. ve DC’nin Ezra Miller’ın dahil olduğu projeleri durdurma kararı aldığı yönünde. Fantastik Canavarlar filmlerinin gelecek iki yapımı ve The Flash filminin devamının geleceği düşünüldüğünde Ezra Miller’ın kariyeri büyük bir yol ayrımında olduğu yönünde fikir birliği var.

Siz Ezra Miller’ın yeniden tutuklanması hakkında ne düşünüyorsunuz? Aktörün dahil olduğu filmlerin kadrosundan çıkarılması söz konusu olabilir mi? Fikirlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Rolling Stones, Hawaii News Now

Oğuzhan Açıkalın

Gedikli bir çizgi roman geek’i olmasam da beyaz sayfalara doluşmuş renkli resimleri her zaman ilgiyle takip ettim. Çünkü resimlerin ve kelimelerin bizi olduğumuzdan daha iyi bir yere taşıyacağına inanıyorum. Kısa kısa hikâyeler yazıyorum, edebiyatın her türlüsüne ilgi duysam da bilimkurgu konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for driveinthenails driveinthenails dedi ki:

    Uyuşturucunun dozunu bir hayli kaçırdı. Cigara, hap, line derken kariyerine yazık edecek.

  2. Avatar for Odun Odun dedi ki:

    Bunun yerine dizideki flash’ı oynatsalar daha iyi zaten. Filmden önce doğru düzgün bir rolünü de hatırlamıyorum.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

mardin yer altı şehri Matiate

Mardin’de Tesadüfen Keşfedilen Mağara, Devasa Bir Yer Altı Şehrinin Kapılarını Açtı

Gabriel García Márquez Kütüphanesi Barselona

190 Milyon Liralık Yeni Kütüphaneye Gabriel García Márquez’in Adı Verilecek