in

Ezra Miller Af Diledi: “Üzdüğüm Herkesten Özür Dilerim”

Ezra Miller sessizliğini bozdu. Tedaviye başlayan ünlü oyuncu, geçmişteki davranışlarından dolayı üzdüğü herkesten özür diledi.

Ezra Miller Özür Diledi
- Reklam -
- Reklam -

Ezra Miller özür diledi. Uzun süreli sessizliğini bozan ünlü oyuncu, tedaviye başladığını açıkladı ve geçmişteki hatalarından dolayı üzdüğü herkesten özür diledi.

The Flash yıldızı Ezra Miller, 2014’ten bu yana DC Genişletilmiş Evreni’nde Barry Allen karakterini canlandırıyor. Hayranlar karaktere ait uzun süredir bir solo film bekliyordu. Sonunda, gelecek yıl içinde gerçeğe dönüşecek olan film, bu yolda birçok gecikmeye ve geliştirme sürecine katlandı. Birçok yönetmen ve senarist değişikliği olurken son olarak It yönetmeni Andy Muschietti ile anlaşıldı.

Her şey normal rayına oturdu derken bu sefer serinin başrolü Ezra Miller, yaptığı sorunlu davranışlar ve tutuklamalarla gündeme geldi. Hawaii’de birden fazla kez tutuklama ile başlayan süreç, aktörün ağır hırsızlıkla suçlanmasına kadar devam etti. Bu durum da The Flash’ın tamamen rafa kaldırılıp kaldırılmayacağı konusunda ister istemez hayranlar arasında endişeli bir durum yarattı.

- Reklam -

Son gelen raporlarda, Warner Bros. Discovery’nin filmin iptali de dahil olmak üzere üç farklı seçeneği masaya koyduğu iddia edilmişti. Bunlardan biri de Ezra Miller’ın profesyonel bir destek almasını ve ardından “davranışlarıyla ilgili özür dilemesini” içeriyordu. Son gelen haberler, bu seçeneğin gerçekleştiğini doğruluyor.

Ezra Miller: “Yardım Almaya Başladım, Üzdüğüm Herkesten Özür Diliyorum”

Ezra Miller Özür Diledi

29 yaşındaki yıldız isim, sonunda sessizliğini bozdu. Aktörün temsilcileri tarafından Variety’ye paylaşılan bir açıklamada aktörün “yoğun bir kriz döneminden” geçtiği ve tedavi almaya başladığı belirtildi. Miller ayrıca yaptıkları için özür diledi.

- Reklam -

“Son zamanlarda yoğun bir kriz döneminden geçiyordum. Artık zihinsel anlamda sağlık sorunları yaşadığımı anlıyorum ve bunun için tedaviye başladım. Geçmişteki davranışlarımla endişelendirdiğim ve üzdüğüm herkesten özür dilemek istiyorum. Hayatımda sağlıklı, güvenli ve üretken bir aşamaya geri dönmek için gerekenleri yapmaya kararlıyım.”

Variety’nin haberinde ayrıca Warner Bros. Discovery’nin de oyuncunun yardım alma kararını desteklediği belirtildi. Bu açıklamayla birlikte filmin iptal edilme seçeneği oldukça düşük bir ihtimal olarak görülüyor. Ancak yine de, filmin tanıtım turları başladığında Miller’ın olabildiğince az şekilde kamera karşısına geçeceği söyleniyor. 23 Haziran 2023‘te vizyona girecek  olan The Flash filmi sonrası ne olacağı konusu ise hâlen belirsizliğini koruyor.

Ezra Miller’ın son açıklamaları hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Sizce bu özür onu yeniden sinema sektörünün aranan isimlerinden biri haline getirebilecek mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Variety

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Arcade Arcade dedi ki:

    Ulan özür dilemek hani böyle en fazla arkadaşınla aranı bozduğun zaman ve 2.şans istediğinde falan olur ama sen Gangster oldun be abi.Milletin malına,canına zarar verdin,özür dilemen neye yarar,kime fayda?

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Cabinet Of Curiosities yeni fragman Guillermo Del Toro

Guillermo del Toro İmzalı Korku Dizisi “Cabinet of Curiosities”ten Yeni Fragman Yayınlandı

Testere 10 Vizyon Tarihi Açıklandı: Saw Dönüyor

Testere Serisinin 10. Filminde Vizyon Tarihi Belli Oldu: Saw Yola Devam Ediyor