in

Ezra Miller, The Flash Rolüne Veda Edebilir: Oyuncu ‘Uygunsuz Davranışları’ Nedeniyle Kovulmanın Eşiğinde

Ezra Miller için Warner Bros. ve DC yöneticileri acil bir toplantı gerçekleştirdi. Uygunsuz davranış ve taciz suçlamasıyla tutuklanan oyuncu The Flash rolüne veda edebilir.

Ezra Miller The Flash Sonrası DC Sinematik Evreni Filminde Yer Almayacak

Ezra Miller, The Flash rolünden kovulmanın eşiğinde. Ünlü oyuncu geçen günlerde çıkan bir bar kavgasında tutuklanmış, uygunsuz davranış ve taciz suçlamaları ile gündeme gelmişti. Warner Bros. ve DC Films yöneticileri de aktörün DC Sinematik Evreni’ndeki geleceği için acil bir toplantı düzenledi.

Yıldız oyuncu Ezra Miller, DC Sinematik Evreni oluşturulduğu sırada Warner Bros. maceralarına katılan ilk isimlerden biriydi. İlk defa Ekim 2014’te Barry Allen / The Flash rolünü üstleneceği açıklanan oyuncu, Batman v Superman ve Suicide Squad gibi filmlerde kısa rollerde oynadı. Asıl çıkışını ise Justice League filminde yaptı.

Oyuncunun yer alacağı The Flash odaklı solo film, sekiz yıldan daha uzun bir süre önce duyurulmuş olsa da defalarca erteleme aldı. Yönetmen değişiklikleri, senaryonun baştan yazılıyor olması, Justice League’nin başarısızlığı gibi sebepler nedeniyle defalarca ertelenen yapımın çekimleri nihayet geçen aylarda tamamlandı. Ancak kısa bir süre önce Andy Muschietti’nin yönettiği film yeni bir erteleme daha aldı ve 23 Haziran 2023 tarihinde vizyona gireceği açıklandı. Görünen o ki şimdi Warner Bros. ve DC Films farklı bir sorunla karşı karşıya.

Ezra Miller, The Flash Rolü Dışında Fantastik Canavarlar Serisinde de Yer Alıyor

The Flash ezra miller dc evreninden kovulabilir

Ezra Miller kısa süre önce, saldırgan tavırlar ve taciz suçlaması nedeniyle Hawaii’de tutuklandı. Ardından ünlü aktöre karşı yasaklama emri çıkaran bir çift hakkında ek raporlar ortaya çıktı. Çift, Miller’ın dairelerine girdiğini ve kişisel eşyalarını çalıp onları öldürmekle tehdit ettiğini iddia ediyordu. Bu haberlerin basına yansıması ile Miller’ın oyunculuk kariyeri de kötü şekilde etkilenmiş olabilir.

Rolling Stone’da yayınlanan habere göre Warner Bros. ve DC Films yöneticileri, Miller’ın filmlerdeki geleceğini tartışmak için 30 Mart’ta acil bir toplantı düzenledi. Warner Bros., oyuncunun tutuklanması ve hakkındaki suçlamalar nedeniyle gelecekte yayınlanacak tüm işlerini durdurduğu bildirildi. Kısaca The Flash’ın potansiyel bir devam filmi ve oyuncunun rol alabileceği diğer potansiyel DC yapımları da şu an için askıya alınmış durumda.

Oyuncunun temsilcilerinden veya Warner Bros.’tan şu anlık konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmış değil. Bir başka Warner Bros. projesi olan Fantastik Canavarlar serisinde de oynayan Miller’ın, DC filmlerinden men edilmesi durumunda Harry Potter spin-off’undan da uzaklaştırılıp uzaklaştırılmayacağı merak konusu. Aktör, geçen günlerde gerçekleştirilen Londra galasına da tutuklandığı için katılamamıştı.

Ezra Miller’ın yer alacağı olası tüm projelerin iptal edilmesi sizce de doğru bir karar olur mu? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Rolling Stone

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Ezra Miller’ ın Flash’ nı hiç sevmemiştim zaten. Flash için hayırlı uğurlu olsun. :slight_smile:

  2. Avatar for ivy ivy dedi ki:

    Flash’a benzemiyordu zaten.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Antarktika penguen sayımı personel ilanı

Antarktika’da Sayım Var: Penguen Sayacak Personel Aranıyor

Çukur - Andrey Platonov | Haftanın Kitabı #216

Çukur – Andrey Platonov | Haftanın Kitabı #216