Ezra Miller Oynayacağı The Flash Filminin Senaryosunu Yazıyor

DC Sinema Evreni'nde Flash'ı canlandıran Ezra Miller, kendi solo filminin ertelenmelerine ve anlaşmazlıklarına dayanamayarak yeni bir senaryo yazmaya girişti!

Ezra Miller‘ın Flash rolü biraz sallantıda. Kendisini bu rolde Zack Synder‘ın yaratmaya çalıştığı DC sineması ile tanıdık. Batman v Superman: Dawn of Justice‘de göründüğünden beri hayli büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Ancak Aquaman gibi solo bir filme sahip olup olmayacağı hâlâ tartışılmakta.

The Flash filmi geleceği söylense de projenin altından bir türlü kalkılamadı. Geçtiğimiz yıl kadroya eklenen Francis Daley ve Jonathan Goldstein ne kadar çalışırlarsa çalışsınlar bir türlü ilerleme kaydedemediler. Sürekli yapılan ertelemelerin ardındaki gerçek nihayet ortaya çıktı: Yapımcılar Ezra Miller’ı bu rolden almak istiyor. 

Ekibin Miller ile anlaşması bitmek üzere ve ortaya yeni bir şey çıkarabilmiş değiller. Ezra daha önce görülmemiş bir şey yaparak John Francis Daley ve Jonathan Goldstein‘ın hareketlerine karşı senaryoyu kendi yazmaya girişti. Hatta bunun için muhteşem bir adım atarak Grant Morrison ile anlaştı bile. İkili yeni bir senaryo yazarak yapımcılara götürüp bu işi sonlandırmak istiyor.

Grant Morrison’ın elinden The Flash izlemek gerçekten de ilginç olurdu. Ezra Miller kendi karanlık vizyonunu senaryoya yansıtmak istediğini dile getirdi. Umuyoruz ki yapımcı ekip ile çatışması güzel bir şekilde sonuçlanır ve biz hayranlar hayal kırıklığına uğramayız.

Kaynak: The Hollywood Reporter

GÖZ ATIN  Crisis on Infinite Earths İçin Yayınlanan Son Fragman Batman Kostümü İçeriyor
Özellikle bilimkurguya ve çizgi romanlara bayılır. Çizgi romanlara girişi Dylan Dog, bilimkurguya aşkı ise Dune serisi ile başladı. 7 yaşından beri bilgisayarla ve elektronik aletlerle iç içe yaşamayı seçerek göbeğini büyüttü. Düşüncelerini başkalarıyla tartışmak adına Kayıp Rıhtım’da yazılar yazıyor.

Ezra Miller Oynayacağı The Flash Filminin Senaryosunu Yazıyor için 6 yorum

 1. Pardus dedi ki:

  Şöyle güzel ve değişik bir Flash izlemek güzel olurdu. Standartların dışına çıksınlar. :slight_smile:


 2. Husey dedi ki:

  Bu aralar frank Miller ,ezra Miller ,tim Miller çok dile geliyor akrabalar mı bunlar :)?


 3. İyi de senaryo deneyimi yok ki Ezra Miller’ın.


 4. Asıl senarist Grant Morrison aslında. Ezra yardım ediyor.


 5. All-Star Superman animasyonun senaryosunu yazmış adam, baya sağlammış :smiley:
  Eğlenceli olmasındansa karanlık bir Flash’ı tercih ederim açıkcası. O yüzden, Ezra Miller’ı bu konuda destekliyorum. Umarım çok iyi bir senaryo çıkar ortaya.


Ezra Miller Oynayacağı The Flash Filminin Senaryosunu Yazıyor

DC Sinema Evreni’nde Flash’ı canlandıran Ezra Miller, kendi solo filminin ertelenmelerine ve anlaşmazlıklarına dayanamayarak yeni bir senaryo yazmaya girişti!

Başa dönün