in ,

Finch Fragmanı: Tom Hanks’li Bilimkurgu Filmi Yolda

Finch fragmanı yayınlandı. Apple TV+ için hazırlanan ve başrolünde Tom Hanks’in yer aldığı bilimkurgu filmi yakında izleyici ile buluşuyor.

Finch Fragmanı tom hanks

Finch fragmanı paylaşıldı. Tom Hanks’in başrolünde yer aldığı köpeği ve kendi yaptığı robotu ile atıldığı kıyamet sonrası macerası yakında Apple TV+’taki yerini alacak.

Apple TV+ yeni içeriklerle hayranların karşısına çıkmaya devam ediyor. Orijinal dizi içeriklerinin yanı sıra uzun metrajı filmlerle de aboneleri kendine çekmeye çalışıyorlar. İşte bunların bir tanesinde Tom Hanks yer alıyor ve kıyamet sonrası bir gelecekte yaşam için savaşıyor.

Apple TV+’ın yeni orijinal yapımı, Game of Thrones’un unutulmaz bölümleri “The Long Night”, “The Winds of Winter”, “Battle of the Bastards” ve “Hardhome”un yönetmeni Miguel Sapochnik’in ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemesi olacak. HBO’nun destansı fantastik dizisinin en beğenilen anlarından bazılarını aktaran Sapochnik, şimdi de Hanks’i çevre felaketiyle harap olmuş dünyada bir maceraya çıkarıyor.

Oscar ödüllü oyuncu köpeğini korumak için yapay zekaya sahip bir robot yapan ve karavanda yaşayan bir mucit olan itibari Finch’i canlandırıyor. Hanks, köpeği ve robot, yol boyunca karşılaştıkları tehlikelere göğüs gererken alışılmadık bir aile oluşturuyorlar. Caleb Landry Jones, Finch’in sadık robot arkadaşı olarak bir hareket yakalama performansında oyuncuya eşlik ediyor.

Şimdi de filmin aksiyon dolu yeni bir fragmanı daha yayınlandı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Finch Fragmanı | İZLE

YouTube video

Finch adlı film aslında ilk olarak birçok yapım gibi doğrudan sinemaya gelecek bir yapım olarak tasarlanmıştı. Universal, projeyi önce bir beyaz perde filmi olarak hazırlamak istedi, fakat Koronavirüs pandemisi nedeniyle yaşanan gecikmeler, stüdyonun filmi Apple TV+’a satmalarına neden oldu.

Yeni yayınlanan fragmanın çoğunda yer alan Tom Hanks, 2000’lerin Cast Away filmine benzer bir performansla daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce de bir filmi tek başına taşıma deneyimi yaşayan oyuncu, yeni filminde farklı olarak bir köpek alıyor. Fragmandan görüldüğü kadarıyla aralarında oldukça sevimli bir etkileşim var. Ancak Finch, öldürücü kum fırtınaları içeren kıyamet sonrası yol filmi aksiyonunu araştırırken, Hanks’in robotu hayatta kalması için daha önemli hale geliyor.

Uzun süredir ertelenen Finch, 5 Kasım 2021 tarihinde Apple TV+ kütüphanesindeki yerini alacak.

Finch’in yayınlanan yeni fragmanını sizler nasıl buldunuz? Konusu ilginizi çekti mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Kayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisi 143 Klon

Aylık Öykü Seçkisi 143. Sayısı Yayında: “Klon Öyküleri”

Kadri kerem karanfil

Bilimkurgu Yazarı Kadri Kerem Karanfil Genç Yaşta Hayatını Kaybetti