in

Game of Thrones Yıldızları Good Bad & Undead Adlı Vampir Filminde Rol Alacak

Game of Thrones dizisinin yıldız oyuncuları Jason Momoa ve Peter Dinklage, “Good Bad & Undead” adlı vampir filminin başrollerini paylaşacak.

Game of Thrones Good Bad & Undead

George R.R. Martin’in meşhur epik fantezi destanı Buz ve Ateşin Şarkısı serisinden uyarlanan Game of Thrones adlı HBO dizisi ile adlarını adeta birer marka haline getiren iki aktör, yeni bir vampir filminde bir araya gelecek. Popüler dizide Tyrion Lannister’ı canlandıran Peter Dinklage ve Khal Drago’yu canlandıran Jason Momoa, Good Bad & Undead filminde yeniden buluşuyor.

Game of Thrones dizisinde 8 sezon boyunca Lannister Ailesi’nden Tyrion adlı cüceyi canlandıran Peter Dinklage; Avengers: Infinity War, Three Christs, The Boss ve X-Men: Days of Future Past gibi yapımlarda da karşımıza çıkmıştı. Jason Momoa ise Taht Oyunları dizisinden ayrıldıktan sonra kariyerindeki hızlı yükselişi sürdürdü.

Aquaman ve Justice League filmlerinde yer alan aktör, See dizisinin başrolü olmuş; ardından da Frank Herbert’ün Dune uyarlamasında Duncan Idaho rolünü kapmıştı.

Game of Thrones Good Bad & Undead

Game of Thrones dizisinin sevilen iki aktörü, şimdilerde Max Barbakow’un yönetmenliğini üstleneceği aksiyon, macera ve fantezi filmi Good Bad & Undead filminde buluşacak.

Game of Thrones Yıldızları Vampir Avcısı Van Helsing’i Geri Getiriyor

Peter Dinklage ve Jason Momoa’nun filmin yapımcılığını ve başrollerini paylaşacağı yapımda Dinklage vampir avcısı Van Helsing’i, Momoa ise artık insanların canını almamaya ant içmiş bir vampiri canlandıracak.

Good Bad & Undead filminin konusu ise şöyle: Van Helsing ve bir daha insan öldürmemeye yemin eden vampirin ortaklığına odaklanan yapımda ikili, Helsing’in vampirleri para için yendiğini gösteren bir aldatmaca işine giriyor. Nihayetinde vampirin öldürülmesi için ortaya ciddi bir para ödülü konur. Sonrasında ise canavarların ve büyünün hüküm sürdüğü bu tehlikeli diyarlarda amansız bir kovalamaca başlar.

Game of Thrones Good Bad Undead

Good Bad & Undead’in yönetmenliği, 2020 Sundance Film Festivali’nde de gösterim alan Palm Springs ile tanınan Max Barbakow’a emanet. Filmin hikâyesi ise Mark Swift ve Damian Shanno ikilisinin orijinal fikrine dayanıyor.

Yönetmenliğini Martin Brest’in yaptığı Midnight Run (Geceyarısı Av) adlı Robert De Niro’lu filmin, Bram Stoker’ın dünyasıyla buluşturulmuş hali olarak tanıtılan yapımın çekim ve vizyon tarihi henüz belli değil.

Peki siz Game of Thrones  yıldızlarının yeniden bir araya gelmesini nasıl karşıladınız? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.

* * *

* Game of Thrones’tan 6 Mitolojik ve Tarihi Esinlenme

Kaynak: Deadline

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Zack Snyder’s Justice League

Justice League: Zack Snyder Cut HBO Max’e Geliyor

The Stand Dizi Stephen King

The Stand Dizisi İlk Görseller: Stephen King’in Mahşer’i Geliyor!