in ,

Guardians of the Galaxy’nin “Holiday Speacial” Bölümünden İlk Fragman

Guardians of the Galaxy Holiday Special fragmanı yayınlandı. Galaksinin Koruyucuları, özel bölümde Dünya’yı ziyaret ediyorlar.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special fragmanı

Guardians of the Galaxy Holiday Special fragmanı paylaşıldı. Yönetmenliğini James Gunn’ın üstlendiği özel bölüm ile Galaksinin Koruyucuları ekibi, Gamora’yı kaybeden Peter Quill’i (Star Lord) neşelendirmek için Dünya’yı ziyaret ediyorlar.

İlk olarak 2014 yılında Marvel Sinematik Evreni’nde görünen ekibinin yer aldığı bir devam filmi olan Galaksinin Koruyucuları, oldukça beğenildi ve 2017’de bir devam filmi aldı. Muhafızlar, Avengers’a Thanos’u (Josh Brolin) devirmede ve parmak şıklatmasını tersine çevirmede yardım ettikleri için sadece kendi yapımlarında değil, evren adına da önemli oyuncular haline geldiler. Ekibin önemli bir üyesi olan ve Zoe Saldaña tarafından canlandırılan Gamora, Thanos’un ruh taşını kazanması için Avengers: Infinity War’da hayatını kaybeden isimler arasındaydı. Ancak daha sonra Endgame’de geçmişe giden ekip üyeleri sayesinde daha önceki versiyonu ile bir kez daha evrene katıldı.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special fragmanı

James Gunn, benzersiz ve ilgi çekici yönetmenlik stili ve her iki filmin de genel başarısına katkıda bulunan son derece eğlenceli film müzikleriyle ilk iki filmi yöneten isim oldu. Şimdi de, ilk başta Disney tarafından kovulsa da daha sonra görevine geri dönen isim, Guardians of the Galaxy Vol. 3 filminin başına geçti. Üçüncü macera, muhafızların yeni bir potansiyel düşmanı olan Adam Warlock (Will Poulter) üzerinde duracak.

Ancak öncesinde tanıdık isimler The Guardians of the Galaxy Holiday Special bölümü ile geri dönmeye hazırlanıyor. Bu özel bölümde yer alan isimler arasında, Star-Lord (Chris Pratt), Drax (Dave Bautista), Rocket (Bradley Cooper), Nebula (Karen Gillan), Mantis (Pom Klementieff), Kraglin (Sean Gunn) ve Groot (Vin Diesel) gibi isimler yer alıyor. Ayrıca ikinci filmde hayatını kaybeden Yondu’yu canlandıran Michael Rooker’ın da gözükeceği söyleniyor.

Sonunda hayranların uzun süredir beklediği bölümle ilgili ilk fragman yayınlandı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Guardians of the Galaxy Holiday Special Fragmanı | İZLE

(Fragmanı YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Fragmanda da görüldüğü üzere, üçüncü filmin yapımı sırasında çekildiği bildirilen özel bölümde Koruyucular, Gamora’yı kaybetmenin verdiği üzüntüyle hâlâ perişan olan Peter’a bir sürpriz planlamak için Dünya’ya gidiyor. Özel bölüm, aktör Kevin Bacon’ın ve başka bir yeni, daha dost yüzün MCU’ya gelişini de ortaya koyuyor.

Marvel, yayınladığı ilk fragmanla birlikte yapım hakkında daha ayrıntılı fikir sunmasının yanı sıra çıkış tarihini de açıkladı ve 25 Kasım 2022’de Disney+’ta olacağını paylaştı.

Guardians of the Galaxy Holiday Special fragman

Özel bölüm için yayınlanan fragmanı sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Age of Mythology: Retold

Serinin 25. Yılında Age of Mytology Oyunu “Retold” ile Geri Dönüyor

yeni the flash george mackay olabilir

Ezra Miller’ın Ardından The Flash Karakterini Canlandıracak İsim George MacKay Olabilir