in ,

Harry Potter Oyuncularını Bir Araya Getiren Özel Etkinlikten Yeni Fragman

Harry Potter: Return to Hogwarts etkinliği için yeni bir fragman yayınlandı. Büyücülük Dünyası’nın yıldızlarını bir araya getiren ‘Reunion’ yeni yılda HBO Max üzerinden yayınlanacak.

Harry Potter: Return to Hogwarts Fragmanı

Harry Potter: Return to Hogwarts gösterisi için yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Büyücülük Dünyası’nın yıldız isimlerini yeniden bir araya getirecek Reunion bölümü, HBO Max üzerinden izleyicilerin karşısına çıkacak.

Harry Potter ve Felsefe Taşı filminin 20. yılı şerefine Wizarding World markasının ünlü isimleri özel bir etkinlikte bir araya geliyor. Tam adı Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts olan özel bölümde Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson başta olmak üzere 8 filmlik serinin tanınan aktör ve aktrisleri bir etkinlik kapsamında yeniden buluşacak.

Daha önce ikonik sit-com dizisi Friends’in yayın haklarını alan HBO Max, sonrasında bu dizinin oyuncuları için de benzer bir uygulamaya imza atmıştı. Görünüşe göre platform hak sahibi olduğu yapımların geçmişte oluşturduğu kitleleri, dijital yayın kanadında da aktif olarak ağırlamaya devam etmek istiyor.

Harry Potter: Return to Hogwarts Fragmanı | İZLE

J.K. Rowling tarafından yaratılan Harry Potter serisinden uyarlanan filmler, yıllar içerisine Wizarding World markası altında geniş bir kitleye ulaşmayı başardı. Chris Columbus’un yönetmenliğini üstlendiği 2001 çıkışlı yapım, bu sene 20. yılını kutluyor. Yıl dönümü için sene boyunca pek çok etkinliğe imza atıldı. Return to Hogwarts ise bu kutlamaların zirve noktası olarak gösteriliyor.

Etkinlikle serinin yapım aşamasına dair detaylar paylaşılacak. Kapsamlı söyleşilere yer verilecek. Programa katılan oyuncular ve ekibin özel sohbetleri karşımıza çıkacak.

Altın Üçlü olarak anılan Daniel Radcliffe, Ruper Grint ve Emma Watson’ın öncülüğündeki oyuncu kadrosundan şova dahil olacak isimler şu şekilde: Robbie Coltrane, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, Imelda Staunton, James Phelps, Oliver Phelps, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Mark Williams, Matthew Lewis, Ian Hart ve Evanna Lynch.

Harry Potter ve Felsefe Taşı 20. Yıl Özel

Ayrıca Felsefe Taşı ve Sırlar Odası filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Chris Columbus da Hogwarts’a dönüş trenindeki yerini alacak.

J.K. Rowling Özel Bölüme Katılmayacak

Serinin yaratıcısı ve aktif olarak geliştirilmeye devam eden yeni Wizarding World film serisi Fantastik Canavarlar’ın senaristi olan J.K. Rowling ise programa katılmayacak. İngiliz yazarın, sosyal medya hesabı üzerinden daha önce yaptığı açıklamalar transfobik bulunmuştu. Potter serisinin yıldızları Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Fantastik Canavarlar’ın başrolü Oscar ödüllü aktör Eddie Redmayne dahil birçok isim yazarı eleştirmekten geri durmamıştı.

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts bölümü HBO Max üzerinden 1 Ocak 2022 tarihinde yayına girecek.

Sizin bu özel bölüm için beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: IGN

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for merveriii merveriii dedi ki:

    Rowling’in yarattığı dünyanın ekmeğini yiyip, yıllarca onun yarattığı kahramanların adını taşıyıp şimdi kadın birkaç cümle söyledi diye sırf politik doğruculuk uğruna yapılanlar! 20 yıldan fazladır Harry Potter hayranıyım. Dnr’ın kapısında yeni kitabın satışını bekleyen nesildenim ve de Rowling’e bunun yapılmasını kaldıramıyorum. Return to Hogwarts’ı dayanamayıp izlerim evet ama gerçekten üzüldüm Rowling’in olmamasına. Ayrıca Eddie’nin tepkisi de çok komik. Eğer yazarın cümlelerine karşı bir duruş sergilemek istiyorsa hala devam eden Fantastik Canavarlar serisinin devamında oynamayı reddetseydi. Tabii sadece laf bunlarınki. Alayı politik doğrucu. Yoksa ne lgbti ne de bir başkasının haklarını savundukları yok. Gün ne getirirse onun rüzgarıyla davranıyorlar.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Raised By Wolves 2. Sezon Fragmanı

Raised By Wolves 2. Sezon Fragmanı: Ridley Scott’ın Bilimkurgu Dizisi Geri Dönüyor

The Matrix Resurrections inceleme

Matrix Resurrections’tan Son Fragman: Bilimkurgu Efsanesi Yıllar Sonra 4. Filmi ile Geliyor