in

Aquaman Yıldızı Jason Momoa, Hızlı ve Öfkeli 10’da Oynayacak

Jason Momoa, Hızlı ve Öfkeli 10 filminde yer alacak. Aquaman ve Game of Thrones yıldızı, Fast and Furious serisine dahil oldu.

Jason Momoa, Hızlı ve Öfkeli 10 Kadrosunda
- Reklam -
- Reklam -

Jason Momoa, Hızlı ve Öfkeli 10 filminde yer alacak. Aquaman ve Game of Thrones gibi yapımlarla adından söz ettiren yıldız oyuncunun yeni Fast and Furious filminde hangi rolü oynayacağı henüz açıklanmamış olsa da, kötü adamı canlandırabileceği belirtiliyor.

Universal Pictures’ın uzun yıllardır devam eden aksiyon serisinin 10. adımı için çalışmalar devam ediyor. Pandemi nedeniyle uzun süreli bir erteleme alan ve ancak geçen senenin ortalarına doğru beyaz perdeye gelen F9: The Fast Saga, dönemi için iyi bir gişe başarısı elde etse de beklenenin altında kalmıştı. Yeni filmin konusu şu an için henüz bilinmiyor. Fakat buna rağmen asıl seriye final verecek iki bölümlük bir maceranın başlangıcını anlatacağına kesin gözüyle bakıyor. 11. film ile final yapacak olan seride, tanıdık isimler olan Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Sung Kang ve Nathalie Emmanuel ile birlikte maceraya geri dönecek.

Justin Lin, Fast & Furious 10 ve 11’in yönetmenliğini yaparak seriye final vermeye hazırlanıyor. The Fast and the Furious: Tokyo Drift ile maceraya dahil olan, ardından Fast & Furious 6 ile yapımdan ayrılmıştı. Sonrasında geçen sene beyaz perdeye gelen dokuzuncu macera ila seriye bir kez daha dönüş yaptı. Şimdi de 10. film ile altıncı defa yönetmenlik koltuğuna oturacak. Chris Morgan da senaristliğe yeni filmle geri dönüyor. Çekimlerine bu yılın bahar aylarında başlaması planlanan filmle ilgili heyecan verici bir haber geldi.

- Reklam -

Jason Momoa Hızlı ve Öfkeli 10 Filminde Kötü Adamı Canlandırabilir

Jason Momoa, Hızlı ve Öfkeli 10 Kadrosunda

Resmi Fast & Furious Twitter hesabı, Jason Momoa’nın Hızlı ve Öfkeli 10’un kadrosuna katıldığını duyurdu. Açıklamada “Fast Fam büyümeye devam ediyor. Hoş geldin Jason Momoa.” ifadelerine yer verildi.

- Reklam -

Momoa’nın resmi olarak Hızlı ve Öfekli’nin oyuncu kadrosuna dahil olması, aksiyon yıldızının devam filmine katılmak için son görüşmelerde olduğuna dair söylentilerin ilk kez ortaya çıkmasından birkaç saat sonra geldi. Kaynaklar daha önce Momoa’nın filmdeki kötü adam rollerinden biri olacağını iddia etmişti. Ancak bazı kaynaklara göre senaryonun hâlâ erken aşamalarında olduğu ve rolünün anti kahraman ile iyi adam arasında bir yerde olabileceğini de belirtiliyor. Film, herhangi bir yeni erteleme almadığı takdirde, 19 Mayıs 2023’te vizyonda olacak.

Jason Momoa’nın Hızlı ve Öfkeli serisine katılması konusunda sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

4 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Howl Howl dedi ki:

  Önceki uzayda geçmişti. Bu da Atlantis’te geçecek demek. Bir sonraki de Multiverse olsun lütfen, çünkü neden olmasın?

 2. Avatar for Entlovin Entlovin dedi ki:

  güzel bir film daha geliyor o zaman

 3. Avatar for Arcade Arcade dedi ki:

  Şu adamı bir ben sevmiyor olamam herhalde ya.Tamam,normal hayatta lolipop tatlılığında ama verilen roller hep aynı,aynı,aynı.Hep biraz vahşi,biraz duygusal ,kalıplı savaşçı karakterinden yeminle sıkıldım.

 4. Avatar for Nefrayto Nefrayto dedi ki:

  Bu film serisi ve bir de “Transformers” film serisi, benim açımdan gına getirdi :expressionless: Çünkü; her yeni filmde konuyu sündürdükçe sündürüyorlar, oyunculuk kaliteleri düşüyor, kurguları zayıflıyor vs. her yönden düştükçe düşüyorlar bana göre :confused:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Stephen King Romanı "Later" Dizi Oluyor

Later Dizi Oluyor: Stephen King Romanı Televizyona Uyarlanıyor

Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten - Kadir Daniş | Yazarının Kaleminden

Gözlerimiz Kamaşırdı Dehşetten – Kadir Daniş | Yazarının Kaleminden