John Travolta’nın Eşi Kelly Preston Hayatını Kaybetti

John Travolta ile birçok filmde rol almış oyuncu eşi Kelly Preston, meme kanseri nedeniyle 57 yaşında hayatını kaybetti.

Amerikalı ünlü Hollywood oyuncusu John Travolta’nın eşi Kelly Preston, göğüs kanseri nedeniyle yaşamını yitirdi. Hem John Travolta ile birlikte hem de farklı birçok yapımda aldığı rollerle tanınan Preston, son 2 yıldır meme kanseriyle mücadele veriyordu.

Preston, son 2 yıldır meme kanseri mücadelesini gizlice yürütüyordu ve kendi verdiği kararla tedavisini özel tutmaya karar verdi. Ancak ne yazık ki 12 Temmuz 2020 tarihinde verdiği mücadeleyi kaybetti.

John Travolta, 28 yıllık eşinin ölüm haberini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

View this post on Instagram

It is with a very heavy heart that I inform you that my beautiful wife Kelly has lost her two-year battle with breast cancer. She fought a courageous fight with the love and support of so many.  My family and I will forever be grateful to her doctors and nurses at MD Anderson Cancer Center, all the medical centers that have helped, as well as her many friends and loved ones who have been by her side. Kelly’s love and life will always be remembered. I will be taking some time to be there for my children who have lost their mother, so forgive me in advance if you don’t hear from us for a while.  But please know that I will feel your outpouring of love in the weeks and months ahead as we heal. All my love, JT

A post shared by John Travolta (@johntravolta) on

Kalbimde derin bir üzüntüyle, güzel eşim Kelly’nin iki yıllık meme kanseri savaşını kaybettiğini bildiriyorum. Birçok insanın sevgisi ve desteğiyle cesur bir mücadele verdi. Ailem ve ben sonsuza dek MD Anderson Kanser Merkezi’ndeki doktorlarına ve hemşirelerine, yardımcı olan tüm tıp merkezlerine ve onun yanında bulunan birçok arkadaşına ve sevdiklerine minnettar olacağız. Kelly’nin sevgisi ve hayatı her zaman hatırlanacak. Annelerini kaybeden çocuklarımın yanında olmak için biraz kendilerine zaman ayıracağım. Bu yüzden bir süre benden haber alamazsanız affedin. Ancak şunu da bilmenizi isterim ki iyileşme sürecinde sevginizi ve içten dileklerinizi hissediyor olacağım.
Tüm sevgimle,
JT

John Travolta ve Kelly Preston’ın İlk Oğulları da Yıllar Önce Hayatını Kaybetmişti

Travolta’nın bu paylaşımı sonrası birçok ünlü oyuncu ve aynı zamanda oyuncuyu takip edenler baş sağlığı dileklerinde bulunup derin üzüntülerini paylaştılar.

John Travolta Kelly Preston

Jerry McGuire, Mischief, Twins ve For Love of the Game de dahil olmak üzere birçok sinema filminde rol alan Kelly Preston, yoğun çalışma hayatının yanı sıra John Travolta ve çocuklarına da gerekli zamanı ayıran sevgi dolu bir eşti. Oyuncu çiftin 20 ve 9 yaşlarında iki çocuğu bulunuyor. Ancak en büyük oğulları Jett, 2009 yılında Bahamalar’da aileyle tatildeyken 16 yaşında ölmüştü. Kawasaki hastalığı nedeniyle oldukça acı çeken ve sonunda hayata gözlerini yuman ilk oğulları sonrası 2011 yılında ailenin Benjamin adına üçünü bir çocukları oldu. John, o zamanlar Amerika’da bir sabah programında yaptığı röportajda, “Küçük Ben’e sahip olmak, acı verici bir kayıptan sonra yeniden birleşmemiz için kesinlikle güzel bir hediye oldu,” demişti.

Kelly Preston’ın rol aldığı filmlerden herhangi birini izleme fırsatı bulmuş muydunuz? Oyuncu hakkındaki düşüncelerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

* * *

* Brad Pitt, Bullet Train Filminde Bir Kiralık Katili Canlandıracak
Site Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni
1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

John Travolta’nın Eşi Kelly Preston Hayatını Kaybetti

John Travolta ile birçok filmde rol almış oyuncu eşi Kelly Preston, meme kanseri nedeniyle 57 yaşında hayatını kaybetti.

Başa dönün