in

Keanu Reeves’e Göre “John Wick” Serisinin 5. Filmi Henüz Kesinleşmiş Değil

John Wick 5 hakkında konuşan Keanu Reeves, şimdilik ortada kesin bir durumun olmadığını kaydetti.

John Wick 5 Filmi
- Reklam -

John Wick 5 hakkında spekülasyonlar devam ederken Keanu Reeves konuya dair fikirlerini paylaştı. Kanadalı aktör, 4. filmin geri dönüşlerini almadan herhangi bir durumun netleşmeyeceğinin altını çizdi.

John Wick serisi ilk çıkış yaptığı günden beri aksiyon tutkunlarında özel bir yer edinmeyi başardı. Gişe hasılatı ve aldığı olumlu eleştirilerle devam filmleriyle evrenini genişleten serinin beşinci adımı ise henüz kesinleşmiş değil. Yapımın yıldızı Keanu Reeves verdiği yeni bir demeçte bir film daha çekmeden önce hayranların reaksiyonunu beklemeleri gerektiğini söyledi.

Keanu Reeves’in başrolünde yer aldığı ve Chad Stahelski’nin yönettiği John Wick, serinin dördüncü filmi ile izleyicilerinin karşısına geçmeye hazırlanıyor. Reeves geçen günlerde verdiği röportajda filme dair beklentileri yükseltmiş ve macerayı farklı bir boyuta taşıdıklarını aktarmıştı.

- Reklam -

John Wick 5 Henüz Kesinlik Kazanmadı

Serinin dördüncü filminden sonra John Wick’in maceralarının nasıl devam edeceği ise belirsizliğini koruyor. İlk etapta dördüncü ve beşinci filmlerin arka arkaya çekileceği söylenmiş ancak daha sonrasında prodüksiyonlar arasına zaman konulacağı belirtilmişti.

John Wick 5 Film

Reeves’in açıklaması ile birlikte bu sürenin daha da uzayabileceği tahmin ediliyor. Ünlü oyuncu verdiği röportajda John Wick 5 filmine dair şunları söyledi:

“Ne yaptığımızı görmek için izleyicilerin geri dönüşlerini beklemeniz gerekiyor. Bu filmleri en başında çekebilmemizin sebebi izleyicinin yaptığımız işi beğenmesiydi. Dolayısıyla biz de biraz bekleyip izleyicinin ne söyleyeceğini göreceğiz. Umarız beğenirler.”

Diğer taraftan serinin yönetmeni Chad Stahelski “stüdyonun seriyi devam ettirme niyetinde” olduğunu söylediği bir açıklama yapmıştı.

John Wick 5 Ne Zaman

- Reklam -

John Wick: Chapter 4 Fragmanı 5. Filme Gönderme Yapıyor Olabilir

Son filmin merak uyandıran fragmanı ise sadece dördüncü değil aynı zamanda John Wick 5 filmine de bazı göndermeler taşıyor olabilir. Stahelski’nin açıklamalarından sonra serinin hayranları bu filmde Wick’in ölmeyeceğini, tam tersine Yüksek Şura’yı yerinden etmek için eski ama tehlikeli bir dostun yardımına başvuracağını tahmin ediyor. Paris, Japonya, Almanya ve Orta Doğu ekseninde geçeceği düşünülen yeni macera John Wick’in macerasını yeni bir seviyeye taşıyacak. Bununla birlikte usta suikastçının muhtemel hikâyelerine de kapı aralayacak.

Yıldız aktör henüz beşinci filmin net olarak masada olmadığını söylese de bir önceki yapımların başarısı göz önüne alındığında maceranın devam ihtimali hiç de düşük değil. Öte yandan yapımın uzun zamandır beş filmlik bir seri olarak tasarlandığı da biliniyor.

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

John Wick 4 filmi Türkiye’de 24 Mart 2023 tarihinde sinemalarda olacak. Başrolünde Ana de Armas’ın yer aldığı ve Reeves’in de konuk olduğu Ballerina için de beklentiler yükseliyor. Aynı evrende geçen The Continental adlı dizinin de hazırlıklarının sürdüğü biliniyor.

Siz Keanu Reeves’in John Wick 5 açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni yapıma dair teorileriniz var mı? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Oğuzhan Açıkalın

Gedikli bir çizgi roman geek’i olmasam da beyaz sayfalara doluşmuş renkli resimleri her zaman ilgiyle takip ettim. Çünkü resimlerin ve kelimelerin bizi olduğumuzdan daha iyi bir yere taşıyacağına inanıyorum. Kısa kısa hikâyeler yazıyorum, edebiyatın her türlüsüne ilgi duysam da bilimkurgu konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Sıcak Kafa 2. Sezon İptal Edildi - Netflix Türkiye

Netflix İlk Sezonun Ardından “Sıcak Kafa” Dizisini İptal Etti

Yarı Canlı Siborg Hücre

Bilim İnsanları, Programlanabilir Yarı Canlı ‘Siborg’ Hücreler Üretmeyi Başardı