in ,

John Wick 4’ün Final Fragmanı Yayında: Keanu Reeves’li Devam Filmi Hayranları Aksiyona Çağırıyor

John Wick: Chatper 4 fragmanı paylaşıldı. Keanu Reeves’li serinin son filmi, vizyona girmesine az bir süre kala yeni aksiyon sahneleri vadediyor.

John Wick: Chatper 4 fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

John Wick: Chatper 4 filminin fragman yayınlandı. Başrolünde Keanu Reeves’in aldığı aksiyon serisi, uzun bir aranın ardından sinemalara dönmeye hazırlanıyor.

Çıkacağı duyurusu yaklaşık dört yıl önce yapılan John Wick: Chapter 4, nihayet tüm ertelemelerin ardından gelecek ay sinema salonlarına geliyor. Devam filmi, Reeves’in Yüksek Şûra’yı alt etmenin ve özgürlüğünü kesin olarak kazanmanın bir yolunu öğrenen ve hayatta kalmaya devam eden suikastçısını ele alacak. Filmin yıldızlarla dolu kadrosunda Reeves’in yanı sıra Donnie Yen, Bill Skarsgård, Laurence Fishburne, Ian McShane, Scott Adkins, Hiroyuki Sanada, Lance Reddick, Clancy Brown, Shamier Anderson ve George Georgiou gibi isimler yer alıyor.

Son olarak serinin en uzun süreli filmi de olacağı açıklanan yapımın gelmesine bir aydan biraz fazla bir süre kala Lionsgate, John Wick: Chapter 4’un son fragmanını yayınladı.

- Reklam -

John Wick: Chatper 4 fragmanı

Görüntüler, Reeves’in sevilen kahramanının hem özgürlüğe hem de nihai hedefi olan Skarsgård’ın canlandırdığı The Marquis de Gramont’una giden yolda daha fazla rakip suikastçı ile savaşırken destansı aksiyonu daha fazla vurguluyor. Fragman ayrıca Reeves’in John Wick: Chapter 4’daki özgürlük arayışına katılan yeni köpeği de gözler önüne seriyor.

Hemen aşağıdan yayınlanan fragmana göz atabilirsiniz:

John Wick: Chatper 4 Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Son fragmandaki en ilginç çıkarımlardan biri, Reeves’in adını taşıyan suikastçısının çöle döneceğini ve The Elder ile karşı karşıya geleceğini ortaya koyması. Daha önce Saïd Taghmaoui tarafından canlandırılan karakter John Wick: Chapter 3 – Parabellum’da yer aldı ve Yüksek Şûra’da oturan tek kişiydi. Bu nedenle John’a özgürlüğünü verebilirdi. Ancak John’un Winston’ı öldürmesi ve yüzük parmağını kesip sadakatini kanıtlamak için yüzüğünü Yaşlı’ya vermek zorundaydı. Beklendiği gibi John bunu yapmadı, bunun yerine Winston ile Yüksek Şûra’yı defetmek için çalıştı. Şimdi George Georgiou tarafından canlandırılan The Elder, Reeves’in çölde John Wick: Chapter 4’e giden ana hedeflerinden biri gibi görünüyor.

- Reklam -

Fragmandan kısa bir süre önce filmle ilgili yeni bir poster de paylaşılmıştı:

John Wick: Chatper 4 poster

Film 24 Mart 2023 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

The Peripheral 2. sezon onayı aldı

Prime Video’nun Ses Getiren Bilimkurgu Dizisi “The Peripheral” 2. Sezon Onayını Aldı

Bruce Willis Demans Hastalığı

Emekli Aktör Bruce Willis’e Demans Teşhisi Kondu