in

Joker, Vizyondan Önce Filmekimi’nde Gösterilecek

Altın Aslan ödüllü Joker Türkiye’de ilk gösterimini Filmekimi’nin özel açılış gecesinde yapacak!

Joker

Joaquin Phoenix’in başrolünde olduğu ve henüz vizyona girmeden adından oldukça söz ettiren Joker filmi iyice yaklaşıyor. Todd Phillips’in yönetmenliğini üstlendiği film, ülkemizde açıklanan vizyon tarihinden önce Filmekimi’nde karşımıza çıkacak!

İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından 2002 yılından beri düzenlenen film festivalinin bu seneki programı belli oldu. IKSV, Joker’in bu seneki festivale dahil edilişini paylaştıkları Instagram gönderisiyle duyurdu.

Venedik Uluslararası Film Festivali’nden Altın Aslan ödülüyle dönen Joker, özel bir gösterim kapsamında Filmekimi programına girdi. Joker için Filmekimi’nin Altın Aslan’sız olamayacağını ifade edilirken yapım, festivalin açılış filmi olarak duyuruldu.

Joker 3 Ekim’de Filmekimi’nde Yayınlanacak

Türkiye genelinde 4 Ekim 2019 tarihinde vizyona girecek olan Joker’i bir gün erken izlemek isteyenler, Filmekimi’nin açılışını kaçırmamalı. Atlas Sineması’nda saat 21.30’da gösterilecek film öncesi, okurlarımızı spoiler’lara karşı da uyarmak isteriz.

Filmekimi biletleri 28 Eylül’den itibaren Biletix üzerinden satışa çıkacak. 24 Eylül (bugün) ise, IKSV üyelerine özel biletler satışa çıkacak.

Filmekimi 3-13 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. Festivalin gösterim takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

Joker’in DC Sinematik Evreni’nden bağımsız bir yapım olduğunu ve diğer çizgi roman uyarlaması yapımlar arasında oldukça farklı bir bağlamda karşımıza çıkacağını hatırlatalım. Başroldeki Joaquin Phoenix’e eşlik edecek oyunculardan bazıları ise Robert De Niro, Zazie Beetz ve Frances Conroy.

Son olarak Joker’in +18 kısıtlamasıyla vizyona gireceğini genç okurlarımızla yeniden paylaşalım.

* * *

* Joker Filminin Yıldızı Joaquin Phoenix’in Yeni Projesi Belli Oldu

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Abi şu makyajı umarım değişir, herşeyi güzel ama şu makyaj değişik ya.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Ghost Rider

Marvel’ın Patronu “Ghost Rider”ı MCU’ya İstiyor

Batman

Batman Filmi Komiser Gordon’ını Bulmuş Olabilir