in

Joker Kamera Arkası Görüntüleri Yayında: Tam 22 Dakika!

Joker kamera arkası görüntüleri YouTube’da ücretsiz erişime açıldı. Joaquin Phoenix’li DC filminin merak edilen detayları sizlerle!

Joker 2
- Reklam -
- Reklam -

Yönetmen Todd Phillips imzalı Joker filmi 2019’un en çok konuşulan yapımlarından birisi oldu. Warner Bros. ise tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs günlerinde DC’nin bu son harikasına dair kamera arkası görüntüler içeren bir video yayınladı.

Solo Joker filmi yalnızca fikir aşamasındayken bile kendisine pek çok takipçi bulmuştu. Yapım festival sürecini başarıyla atlatmış, vizyonda harikalar yaratmış, son olarak da Oscar ile yolculuğunu taçlandırmıştı.

Şimdiyse Warner Bros. imkanı olan herkesin evlerine kapandığı bugünlerde bizleri 22 dakikalık bir kamera arkası yolculuğa davet ediyor.

- Reklam -

Joker Kamera Arkası

Venedik Film Festivali’nin büyük ödülü Altın Aslan’ı alarak ses getiren Joker, 92. Akademi Ödülleri’nden de iki ödülle dönmeyi başarmıştı.

Joker Kamera Arkası Görüntüleri YouTube’da Ücretsiz Erişime Açıldı

Toplamda 22 dakika 26 saniye süren perde arkası videosu yönetmen Todd Phillips ve oyunculardan Joaquin Phoenix, Zazie Beetz gibi isimlerin söyleşilerini; filmin set görüntülerini, ikonlaşan sahnelerin nasıl çekildiğini ve çok daha fazlasını içeriyor.

Alışık olduğumuzdan daha farklı bir Gotham’ı bizlerle buluşturan film; tüm bu tasarım sürecinden, unutulmaz merdiven sahnesine kadar pek çok detayı bünyesinde barındırıyor.

+18 yaş sınırı ile vizyona girmesine rağmen 1 milyar dolarlık hasılat barajını aşan Joker, yetişkinlere yönelik çizgi roman uyarlaması filmlerin de önünü açması açısından dikkat çeken bir yapım olmayı başardı.

- Reklam -

Joker Dans Sahnesi

Kadrosunda Joaquin Phoenix ile birlikte Robert De Niro, Zazie Beetz, Shea Whigham, Bill Camp ve Marc Maron gibi isimleri barındıran filmin senarist koltuğunda ise yönetmen Todd Phillips ve Scott Silver yer alıyor.

Doğrudan bir DC Comics eserine bağlı olmaktansa kendi hikâyesini anlatmayı tercih eden film, başarısız bir stand-up komedyeni olan Arthur Fleck’in değişim sürecini konu alıyordu. Akıl sağlığını yavaş yavaş kaybeden Fleck, “Bir insan neler yaşar da Joker gibi bir karaktere dönüşebilir?” sorusuna yanıt oldu.

Warner Bros. tarafından YouTube üzerinden ücretsiz şekilde erişime açılan kamera arkası görüntülerini hemen aşağıdan izlemeniz mümkün.

YouTube video

Peki siz görüntüleri nasıl buldunuz? En beğendiğiniz detay hangisi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.


* Joker ve The King of Comedy: İki Film Tek Konu

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Aşk 101 Netflix İzle

Aşk 101 Dizisi Netflix’teki Yerini Aldı

Lev Nikolayeviç Tolstoy - Sahte Para Kuponu

Tolstoy Öyküleri “Sahte Para Kuponu” İlk Defa Türkçede