in

Joker, Vizyondan Önce Radyo ODTÜ Gösteriminde

Joaquin Phoenix’li Joker bu hafta sonu vizyona giriyor. Filmi daha erken izlemek isteyenler ise 159. Radyo ODTÜ Özel Gösterimi’ne göz atmalı.

Joker
- Reklam -
- Reklam -

Tod Phillips’in yazıp yönettiği ve başrolünde Joaquin Phoenix’i göreceğimiz Joker filmine artık saatler kaldı. Türkiye genelinde 4 Ekim 2019 Cuma günü vizyona girecek film için dakikaları saymaya başladık bile.

Geçen günlerde İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği Filmekimi’nde Joker’i 3 Ekim’de izleyebileceğiniz bilgisini sizinle paylaşmıştık. Şimdi ise bir adım daha geri gitme zamanı.

159. Radyo ODTÜ Özel Gösterimi’nde Joker filmini 2 Ekim 2019 Çarşamba günü izleyebilirsiniz!

- Reklam -

Joaquin Phoenix’li Joker, Ankara’da İzleyiciyle Buluşuyor

Radyo ODTÜ Özel Gösterimleri 159. defa Ankara’daki sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. 2000 senesinde ilk defa Peter Lord ve Nick Park’ın animasyon filmi Chicken Run ile başlayan yolculuk 19. yılını deviriyor. İlk günden bu zamana 158 filmi, yapımlar henüz Türkiye’de vizyona girmeden Radyo ODTÜ davetlilerine izletme fırsatı tanıyan Radyo ODTÜ Özel Gösterimleri bir kez daha ciddi bir işe imza atıyor.

Başkentimizin kıymetli değerlerinden birisi olan Radyo ODTÜ, kültürel etkinlikleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Radyo ODTÜ ve Warner Bros. Pictures işbirliğiyle Joker filmi, 2 Ekim akşamı saat 21.15’te Cinemaximum Cepa Sinemalarında gösterilecek.

76. Venedik Film Festivali’nden Altın Aslan ödülüyle dönen Joker, böylece Türkiye’de basın gösterimi hariç ilk toplu gösterimini Ankara’da yapmış olacak.

Etkinliğe dair detayları Radyo ODTÜ’nin internet sitesinden ve sosyal medyasından almanız mümkün.

- Reklam -

Arthur Fleck adlı başarısız bir komedyenin nasıl Joker gibi bir karaktere dönüşebileceğini göstermeyi hedefleyen film, duyurusu yapıldığından beri çok konuşuyor. Tam olarak DC Sinematik Evreni’nin bir parçası da sayılmayacak olmasıyla diğer çizgi roman uyarlamalarından ayrı bir noktada duran yapımda Joaquin Phoenix’e Robert De Niro, Zazie Beetz ve Frances Conroy eşlik ediyor.

Bunlara ek olarak filmin +18 yaş sınırıyla birlikte vizyona gireceğini hatırlatalım.


* ABD Sinemalarında Joker Maskeleri Yasaklandı

Sherlock Holmes Maceralarını Türkiye’ye Taşıyor

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Cumartesi için biletimi aldım ben :blush:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Cem Yılmaz

Cem Yılmaz 2 Ünlü Yönetmene Seslendi

Erdal Öz

2019 Erdal Öz Edebiyat Ödülü Açıklandı