in ,

Lightyear Fragmanı: Buzz Işık Yılı’nın Maceraları için Hazır Olun

Lightyear fragmanı yayınlandı. Toy Stroy’nin sevilen karakteri Buzz Işık Yılı, köken hikâyesini anlatan solo filmi ile geliyor.

Lightyear Fragmanı Buzz Işık Yılı
- Reklam -
- Reklam -

Lightyear fragmanı Pixar tarafından paylaşıldı. Toy Story serisinin sevilen karakteri Buzz Işık Yılı, kendi maceraları ile hayranların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Buzz Lightyear, ilk defa 1995 yılında vizyona giren Toy Story filminde Tim Allen’ın seslendirdiği ve kendisinin gerçek bir Space Ranger olduğuna inanan aksiyon figürü olarak karşımıza çıktı. İlk iki filmin başarısından sonra, karakteri Space Command’ın gerçek bir kahramanı olarak gören ve Patrick Warburton’ın Allen üzerinde Buzz’ı seslendirdiği bir spinoff dizisi yayınlandı. Sonunda kendisine ait solo bir film ile geleceği de ortaya çıktı.

Lightyear adlı filmin hazırlandığı bilgisi ilk olarak geçen yılki Disney Yatırımcı Günü etkinliğinde, karakterin bir görüntüsü ve Chris Evans’ın başkarakteri seslendireceği bilgisiyle duyuruldu. Artık hayranların film için heyecanlanmak için daha büyük bir nedeni var.

- Reklam -

Filmin gelmesine bir yıldan az bir süre kala, Disney ve Pixar, Lightyear filmi için ilk tanıtım fragmanını yayınladı. David Bowie’nin Starman adlı şarkısının arka planda çaldığı ilk bakış, uzay yolcusunun Toy Story’nin başlangıç ​​hikâyesine uygun bir ilk bakışını ve Chris Evans’ın Buzz karakterini ilk defa seslendirmesini de içeriyor.

Hemen aşağıdan yeni yayınlanmış olan fragmanı izleyebilirsiniz.

Lightyear Fragmanı | İZLE

YouTube video

Yeni filme ait yayınlanan ilk fragman, uzun süredir Toy Story serisinin hayranı olan izleyiciler için sevindirici gözüküyor. Pixar, Oyuncak Hikâyesi filmleri de dahil olmak üzere animasyon yapımlarındaki yolculuğu boyunca belli bir tonlamanın dışına çıkmadı. Ancak Buzz’ın başlangıç ​​hikâyesi karaktere stüdyonun şimdiye kadar keşfettiklerinden daha farklı bir bilimkurgu aksiyon yaklaşımı sunmasını sağlayacak gibi görünüyor. Filmde anlatılan çeşitli dünya dışı tehditler ve Buzz’ın bir Space Ranger olarak ilk günlerinde verdiği mücadeleler arasında, daha önce değinilen içerikler dışında hem genel seriye hem de karaktere heyecan verici yeni bir yön katacak.

- Reklam -

Yönetmenliğini Finding Dory’de yardımcı yönetmen olarak görev yapan deneyimli Pixar animatörü Angus MacLane’nin üstlendiği Lightyear, 17 Haziran 2022 tarihinde beyaz perdede olacak.

Lightyear’ın ilk fragmanını sizler nasıl buldunuz? Oyuncak Hikâyesi karakterinin kendi solo filmine ait ilk izlenimleriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: EW

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Batgirl Brendan Fraser

Mumya Serisinin Başrolü Brendan Fraser, Batgirl Filmi Kadrosuna Katıldı

Gri Yosun Yanıyor - Thor Vilhjalmsson

Thor Vilhjalmsson’ın İskandinav Mitolojisi Esintili Adalet Öyküsü “Gri Yosun Yanıyor” Yeniden Türkçede