in

MCU’yu Bir Araya Getiren Infinity Saga Fragmanı

Infinity Saga için hazırlanan özel bir video, herkesin izleyebileceği bir şekilde sunuldu.

Avengers: Endgame

Marvel Sinematik Evreni, 3. fazını Spider-Man ile tamamladı. Şimdiye kadar birçok filmle aramızda olan bu evren için geçtiğimiz San Diego Comic Con kapsamında özel sürpriz bir Infinity Saga fragmanı hazırlanmıştı. Tabii bu fragmanı sadece orada bulunan hayranlar izleme fırsatına erişmişti. Ve nihayet aylar sonra, bu özel fragman genel izleyici için de yayınlandı.

Yaklaşık 2 buçuk dakika süren fragmanda, Marvel Evreni’nin ilk üç aşaması boyunca gerçekleşmiş ana olayları ve bunun sonucunda kahramanlarla yaşanan duygusal anları bizlere sunuyor.

Fragman Tony Stark’ın ilk Iron Man zırhını yaptığı çekiç sesleriyle başlıyor. Hatırlarsanız Tony, ilk filmde Afganistan’ın belirsiz mağaralarında ilkel yöntemlerle ilk Iron Man zırhını yapmıştı. İşte bu sahnelerle başlayan süreç Avengers ekibinin toplanmasına kadar devam etti. Asıl Avengers ekibiyle başlayan video sonrasında tüm karakterleri de kısa kısa gösterdi.

Videoda Winter Soldier, Black Panther, Guardians of the Galaxy, Dr. Strange, Captain Marvel ve elbette herkesin en mahallemizin dostu Örümcek Adam gibi MCU’ya dahil olan tüm isimleri gösterdi. Ve tam bu sırada Tony Stark’ın ağzından “Bu, bizim başlattığımız yol.” cümlelerini duyduk.

Hazırlanan bu özel ve görkemli Infinity Saga fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Peki sizler bu özel fragmanı nasıl buldunuz? Sizce destansı olmuş mu? Veya evreni iyi bir şekilde yansıtabilmiş mi?

Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* Marvel Sinematik Evreni’nin 4. Fazında Cevaplanması Beklenen 10 Soru

Oyla!

Hakan Tunç

1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Sandman 6: Fabllar ve Yansımalar Çıktı

Fantastik

Türk Sinemasının Fantastik Perde Arkası Belgesel Oldu