in ,

Megan Fox, Nişanlısıyla Birbirlerinin Kanını İçtiklerini Söyledi

Megan Fox, bir tür ritüel olarak nişanlısı Machine Gun Kelly ile birbirlerinin kanını içtiklerini kaydetti. Yıldız oyuncu, ayrıca sosyal medyayı “uğursuz” olarak tarif etti.

megan fox Machine Gun Kelly

Megan Fox, rap müzisyeni nişanlısı Machine Gun Kelly ile birbirlerinin kanını içtiklerini itiraf etti. Sosyal medyaya dair de görüşlerini paylaşan aktris sivri dilini gündemden esirgemedi.

35 yaşındaki Amerikalı oyuncu ve yapımcı Megan Fox, Transformers, Teenage Mutant Ninja Turtles, Jennifer’s Body, The Dictator ve How to Lose Friends & Alienate People gibi yapımlarla tanınıyor.

Ünlü isim geçen günlerde Glamour UK dergisine verdiği demeçte ilişkisi hakkında da açıklamalarda bulundu. Nişanlısıyla birbirlerinin kanını içtiklerini kaydeden Fox, bunun yalnızca birkaç damla ve bir tür ritüel olarak gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Daha önce de değindiği konuya açıklık getiren Megan Fox şunları söyledi:

“Sanırım birbirimizin kanını içmek hakkındaki açıklamalarım insanları yanltabilir. Bizi kadehlerle hayal edip Game of Thrones’taymışız gibi birbirimizin kanını içtiğimizi düşünebilirler. Bu sadece birkaç damla ve evet, arada sırada sadece ritüel amaçları için birbirimizin kanını tüketiyoruz.”

Megan Fox Kan İçme Ritüelini Yeni Ay ve Dolunaylarda Gerçekleştirdiğini Aktardı

Ritüelin detayları hakkında da konuşan Megan Fox, bu eylemi yalnızca yeni aylarda ya da dolunaylarda gerçekleştirdiklerini söyledi.

“Bunu yaptığımda bu bir geçit oluyor ya da belirli amaçlarla kullanılıyor.”

Fox bununla birlikte son derece kontrollü davrandıklarını da kaydediyor. Ancak Machine Gun Kelly’nin daha kaotik olduğunu söylemekten çekinmiyor:

“Göğsünü kırık camlarla kesip açmaya ve ruhumu al diye bağırmaya can atıyor.”

Fox Glamour UK’nin nisan sayısının kapağında yer alıyor. Astroloji, metafizik uygulamalar, meditasyonlar ve dolunay hakkındaki görüşlerini paylaşıyor.

megan fox

Fox ayrıca üç oğlundan ve çocuklarının en büyüğü Noah’nın iki yaşındayken elbiseler giymeye başlamasından da bahsediyor.

“Bu konuları ele alan ve bunun ne olduğuna dair geniş bir yelpazeye hitap eden birçok kitap satın aldığını” aktaran Fox, sözlerine şöyle devam ediyor:

“Bazı kitaplar nasıl erkek olabileceğinizi ve elbise giyebileceğini anlatıyor. Kendinizi kıyafetlerinizle istediğiniz şekilde ifade edebilirsiniz. Bunun cinselliğinizle ilgisi bile yok.”

Fox ayrıca sosyal medyayı “uğursuz” bulduğu için çocuklarını bu mecralardan uzak tuttuğunu da kaydediyor.

Siz bu ritüel hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: CNN

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

6 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for EmrecanDogan EmrecanDogan dedi ki:

  “Zaten hem güzel hem de zeki olsan Barselona olurdun.”

 2. Avatar for driveinthenails driveinthenails dedi ki:

  Yıllarca sosyal medyadan uzak kalmanın acısını mı çıkarıyor acaba?

 3. Avatar for Utsuro Utsuro dedi ki:

  Hayırlı işler o zaman.

 4. Avatar for Night Night dedi ki:

  Allah akıl fikir versin , manyak mı bunlar ? Vampir olmaya mı özenmişler ki ?

 5. Avatar for Waxillium Waxillium dedi ki:

  MGK’de akıl olsa zaten Eminem’e diss atmazdı. Sırf spotlight şarkısı hatrına ses etmedik. Adam ol Machine! Kadını da kendine benzetti.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

1 cevap daha var.

agah özgüç ölüm haberi

Duayen Yazar ve Sinema Araştırmacısı Agâh Özgüç Yaşamını Yitirdi

Benedict Cumberbatch, Doctor Strange 2 Sansür Tepki

Benedict Cumberbatch, Doctor Strange 2 Sansürü Hakkında Konuştu: “Beklenen Bir Hayal Kırıklığı”