in ,

Halle Berry ve Patrick Wilson’lı Roland Emmerich Filmi “Moonfall”dan Fragman

Moonfall fragmanı paylaşıldı. Başrollerinde Halle Berry ve Patrick Wilson’ın yer aldığı yeni Roland Emmerich filmi, yine felaket eşiğinde bir dünya tasviri çiziyor.

Moonfall fragmanı halle berry
- Reklam -

Moonfall fragmanı yayınlandı. Halle Berry, Patrick Wilson ve John Bradley’li yeni Roland Emmerich filmi, yönetmenin önceki yapımlarından tanıdığımız kıyamet senaryolu bir yapımla karşımıza geliyor.

Ünlü yönetmen Roland Emmerich, Spenser Cohen ve Harald Kloser’la birlikte yazdığı yeni bir film ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Emmerich’in çoğu filminde olduğu gibi, bu yapımda da ünlü isimler izleyicileri karşılıyor. Halle Berry, Patrick Wilson, Donald Sutherland, Michael Pena ve John Bradley gibi yıldız bir kadro Moonfall’ın oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Film, ayın gizemli bir güç tarafından yörüngesinden vurulmasını ve onu dünya ile çarpışma rotasına göndermesini konu alacak. Bir komplo teorisinin gerçeğe dönüşmesini anlatacak olan yapımda, eski bir astronot olan ve cevapları bulduğuna inanan NASA Yöneticisi Jo Fowler (Berry), Fowler’ın geçmişten tanıdığı bir astronot olan Brian Harper (Wilson) ve bir komplo teorisyeni olan K.C. Houseman (Bradley) çözüm için bir araya gelecekler.

- Reklam -

Yayınlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Moonfall Fragmanı | İZLE

YouTube video

Yeni yayınlanan Moonfall fragmanında, Sutherland’dan Holdenfield’ın Apollo 11 görevi hakkında konuşmasıyla açılıyor. Hatırlanacağı üzere 1969 yılındaki ilk ay görevinde mürettebat ile olan iletişim iki dakikalığına kesilmişti. Filmde de bu iki dakika boyunca son derece gizli bir konuşma yapıldığı ve hükûmetin bunu 50 yıl boyunca gizli tuttuğu bir gerçeklikte geçiyor. Daha sonra Holdenfield, “Artık durmak için çok geç,” diyor ve Emmerich filmlerinde alışık olduğumuz o felaket senaryosu böylece başlamış oluyor.

Moonfall’ın yeni fragmanı devasa yıkım sahneleriyle yine izleyicilere büyük bir gösteri sunacak gibi görünüyor. Ancak Emmerich’in kıyamet düzeyinde bir felaketi içeren ilk filmi elbette bu değil. Yönetmenin bugüne kadarki en önemli yapımı, şehir büyüklüğündeki uzay gemilerini ve görünüşte aşılmaz bir uzaylı istilasına karşı birleşen insanlığı konu alan 1996 tarihli Independence Day’dir. Yönetmen ayrıca 2016’da devam filmi Independence Day: Resurgence’ı da yönetti. Ek olarak, 2012 yılında çıkan Yarından Sonra (The Day After Tomorrow) filmiyle de oldukça konuşuldu.

- Reklam -

Moonfall, herhangi bir ertelenme yaşanmadığı takdirde 4 Şubat 2022 tarihinde beyaz perdede olacak.

Moonfall’ın yayınlanan yeni fragmanını sizler nasıl buldunuz? Yeni Roland Emmerich filminden beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Blackheart Blackheart dedi ki:

    Bu tür filmleri özlemişim. Sinemaya gelse de izlesek :blush:

  2. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Fragman güzel giderken, idare eder derken o uçuşan şeyleri görünce bir korkmadım değil film adına. :slight_smile:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Eternals Marvel Sinematik Evreni Disney Plus

Eternals 2 Gelecek mi? Marvel Yapımcısı Cevapladı

Tower of Terror: Taika Waititi Yeni Filmi

Tower of Terror: Taika Waititi’den Scarlett Johansson’lı Disney Filmi Geliyor