in ,

Mortal Kombat Filminin İlk 7 Dakikası Yayınlandı | İZLE

Yeni Mortal Kombat filminin ilk 7 dakikası çevrim içi olarak yayınlandı. Scorpion ve Sub-Zero arasındaki rekabetin nasıl başladığına göz atın!

Mortal Kombat Scorpion Sub-Zero

Heyecanla beklenen ve çıkışına günler kalan Mortal Kombat filminin ilk 7 dakikası çevrim içi olarak paylaşıldı. Yeni Ölümcül Dövüş filmi, video oyun serisinin ikonik karakterleri Scorpion ile Sub-Zero’nun rekabetinin nasıl başladığını gözler önüne seriyor.

Sub-Zero ve Scorpion’un uzun süredir devam eden kan davası, yeni Mortal Kombat filminin de merkezinde yer alıyor. Rekabetlerinin kökenleri birkaç yüz yıl geriye taşınsa da, temel konular video oyunları ile aynı kaldı. Serinin en ikonik iki dövüşçüsü olarak, yeniden başlatılan seride de önemli bir rol oynuyorlar. Stüdyonun şimdiye kadar gösterdiklerine bakılacak olursa, ikisinin ekranda yüzleşmek için pek çok fırsatı olacak gibi görünüyor.

Neyse ki Warner Bros. ve HBO Max, Ölümcül Dövüş’ün ilk yedi dakikasını resmi olarak yayınladılar ve hayranlara heyecan verici bir ilk bakış sundular. Filmin başlangıcı, Scorpion’u Hanzo Hasashi adında bir savaşçı iken gösteriyor. Sub-Zero da Bi-Han olarak tanınıyor. Bi-Han, Hanzo Hasashi’nin ailesini katlediyor ve ikili arasındaki düello da böylece başlamış bulunuyor. Filmin odukça kanlı ve acımasız olacağı daha başlangıç sahneleriyle kendini belli ediyor.

Hemen aşağıdan Mortal Kombat’ın ilk 7 dakikasını izleyebilirsiniz.

Mortal Kombat İlk 7 Dakika | İZLE

Mortal Kombat’ın ilk yedi dakikasından gösterdiği en önemli şeylerden biri Bi-Han’ın ölümlü biriyken de buz güçlerine sahip olmasıdır. Bu durum video oyunlarında da tasvir edildiği için doğrudur. Fakat yeniden başlatmanın bugünkü Sub-Zero’su ölümden geri getirildiği için, güçlerine her zaman sahip olup olmadığı veya dirilişi sırasında onlara verilip verilmediğinin açık olmadığı anlaşılmıştı. Yine de kesin olan bir şey var: Sub-Zero filmin ana kötü adamlarından biri ve giriş sahnesi onu soğuk ve acımasız bir düşman olarak gösteriyor.

Mortal Kombat’ın yeni filmi yakın zamanda hem sinemalara hem de aynı gün içerisinde HBO Max’e gelecek. Film için gelen ilk yorumlar da oldukça olumlu, haliyle hayranlar meraklarını gizleyemiyorlar. Yeni filmde Lewis Tan, Joe Taslim, Hiroyuki Sanada, Ludi Lin, Jessica McNamee, Mehcad Brooks, Max Huang ve Josh Lawson gibi oyuncular yer alıyor. Film şu an için Çin’de gösterime girse de 23 Nisan Cuma günü dünya genelinde yayınlanmış olacak.

Ölümcül Dövüş’ün giriş sahnelerini sizler nasıl buldunuz? Sizce hayranları nasıl bir film bekliyor? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Oyla!

Hakan Tunç

1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

19 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for melih melih dedi ki:

  Eskiden ben tam tersini düşünüyordum yani Sub Zero’yu iyi, Scorpion’u ise kötü biliyordum. Böyle düşünmemde en büyük sebep hem filmlerinde hem oyunlarında Scorpion hep kötü tarafın yanında yer almasıydı ama şimdi işlerin rengi değişti.

  Bu arada film de çok iyi olmuşa benziyor.

 2. Avatar for erdo erdo dedi ki:

  Film ilk yapım da dahil diğer bütün yapımları silip süpürecek gibi gözüküyor. Fragmanları büyülemişti, bir an önce izlemek için sabırsızlanıyorum. Scorpion Wins :scorpion:

 3. Avatar for Blackheart Blackheart dedi ki:

  Ben dün izledim fragmanı, gayet iyiydi.

 4. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  İlk yedi dakikaya bakılırsa ve bu tarz bir film seyredersek çok iyi bir şeyler geleceğe benziyor ama korktuğum şey odak noktasının ringte dövüş olması. Hadi turnuvaya derlerse olmaz.

 5. Avatar for _OZ _OZ dedi ki:

  Scorpion omurga söküyor diye kötü imajlı. Subzero buza dönüştürüp parçalara ayırıyor diye daha masum. Grafikler yüzünden :slight_smile: o yaşta ingilizce bilmiyorduk ama oyunlar hikayeleri anlatıyordu tuşlara basıp geçeriz hep.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

14 cevap daha var.

İnsan ve Maymun Melez Embriyo Üretimi

İnsan ve Maymun Melezi Embriyo Üretimi Başarıyla Gerçekleştirildi

Neden (Sizden Başka) Herkes İkiyüzlüdür?

Neden (Sizden Başka) Herkes İkiyüzlüdür? – İnceleme: İçimizdeki Çelişkilere Dair