in

Neil Patrick Harris, Matrix 4 Kadrosunda!

Lana Wachowski’nin yönetmenliğini üstlendiği The Matrix 4 filmi için yeni bir oyuncu daha belli oldu. Neil Patrick Harris resmen Matrix kadrosunda!

Neil Patrick Harris

The Matrix 4 filminin kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Lana Wachowski’nin yöneteceği yeni Matrix filmi için heyecan verici bir güncelleme geldi. Neil Patrick Harris, resmi olarak oyuncu ekibine dahil oldu.

The Matrix 4 ilk defa duyurulduğunda, Wachowski Kardeşler’in projenin başına geçip geçmeyeceği belirsizdi. Bir süre sonra bu sır perdesi aralanmış ve Lana Wachowski’nin dördüncü film için tek başına yola çıkacağı açıklanmıştı. Akabinde gelen Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss hamleleri tüm dikkatleri üzerine çekmiş; hayranları da hayli heyecanlandırmıştı.

Filme en son katılan isim ise Aquaman ve The Handmaid’s Tale gibi yapımlarda karşımıza çıkan Yahya Abdul-Mateen II olmuştu.

Bugün gelen yeni haberlere göre, The Matrix 4 filminin açıklanan yeni bir oyuncusu var. Variety’nin özel olarak hazırladığı habere göre, Neil Patrick Harris yeni filmin kadrosundaki yerini aldı.

Neil Patrick Harris’in Hangi Rolde Oynayacağı Henüz Belli Değil

Emmy Ödüllü ünlü oyuncu rol aldığı pek çok televizyon şovu, tiyatro oyunu ve sinema filmiyle biliniyor. Bunlardan en popüler olanlarından birisi How I Met Your Mother adlı komedi dizisi. David Fincher imzalı Gone Girl’deki performansıyla da dikkat çeken Harris; son zamanlarda Netflix’teki A Series of Unfortunate Events dizisinde Kont Olaf rolüyle karşımıza çıkmıştı.

Neil Patrick Harris için Matrix dünyasında nasıl bir rol biçildiği henüz belli değil. Filmin hikâyesi hakkında da kamuoyu ile herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Senarist koltuğunda Wachowski’ye Aleksandar Hemon ve David Mitchell eşlik ediyor. The Matrix 4’un çekimleri önümüzdeki senenin ilk aylarında başlayacak. Yapımın çıkış tarihi ise henüz paylaşılmadı.

Warner Bros.’un yıllardır geri döndürme hayalini kurduğu The Matrix serisi için planlanan kadro tasarımı; hayranları fazlasıyla heyecanlandıracak türden.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

7 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Ozgur Ozgur dedi ki:

  Harika oyuncu. Ozellikle talihsiz seruvenler dizisinde muhteşemdi. Bakalım matrixde neler yapacak.

 2. Avatar for Agape Agape dedi ki:

  Aman Tanrılar!!!:scream:

 3. Avatar for AhmetUsay AhmetUsay dedi ki:

  Kötü adam rolünü üstlenecek gibi bir his var içimde bakalım hayırlısı. :slight_smile:

 4. Avatar for Regarzarves Regarzarves dedi ki:

  How I Met Your Mather dizisine yeni başladım (6. Sezondayım) Diziyi izlerken birkaç kere “Acaba N.P.H kötü bir karakteri canlandırsa nasıl olur?” diye düşündüm. Umarım kendisini kötü bir rolde izleriz :slight_smile:

 5. Avatar for Agape Agape dedi ki:

  Talihsiz Serüvenler Dizisinde kötü rolde zaten. :thinking:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

2 cevap daha var.

The Expanse

The Expanse Serisinin Yeni Kitabı Duyuruldu

Doctor Sleep

Doctor Sleep, The Shining’den Uzun Olacak