in ,

Netflix 2021 Filmleri Tanıtım Videosu Yayında

Netflix 2021 filmleri bir video eşliğinde tanıtıldı. Yeni yılda dev bütçeli yapımlara pek çok ödül adayı film de eşlik ediyor.

Netflix 2021 Filmleri

Netflix 2021 filmleri hakkında genel bir tanıtım videosu yayınladı. Kanal, Koronavirüs pandemisine rağmen yeni yılda da çeşitli türlerde pek çok yapım ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Netflix’in 2021 yılında kütüphanesine ekleyeceği yapımlar arasında Sam Levinson’ın Malcolm & Marie’si, Adam McKay’in Don’t Look Up’ı ve Rawson Marshall Thurber’ın Red Notice’i de yer alıyor.

Listedeki kimi filmler, Covid-19 salgını nedeniyle erteleme almış yapımlardan oluşuyor. Eğer tüm dünyayı etkileyen salgın prodüksiyon sürecini zora sokmasaydı, seçkideki bazı işleri 2020 yılı içerisinde izleme fırsatı bulabilecektik.

Her ne kadar geçen yıl az sayıda yeni filmle karşılaşmak durumunda kalsak da, Netflix pandemi sayesinde eve kapanmak durumunda kalan dünyada; abone sayısını bir hayli artırmıştı. 190’dan fazla ülkede yayın yapan kanalın güncel olarak 195 milyondan fazla ücretli abonesi bulunuyor.

Netflix 2021 Filmleri

Kanal şimdiye dek The Old Guard, Extraction ve 6 Underground gibi dev bütçeli aksiyon yapımları ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Öte yandan Martin Scorsese’nin The Irishman’i, Alfonso Cuarón’un Roma’sı da prestij açısından şirkete oldukça katkı sağlamıştı.

2021’in dikkat çeken filmleri arasında oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot gibi isimleri barındıran, 150 milyon dolarlık dev bütçesiyle de sıkça konuşulan Red Notice yer alıyor.

Mikael Håfström’ün yönettiği Anthony Mackie, Damson Idris ve Emily Beecham’lı Outside the Wire ise 15 Ocak 2021’de yayında olacak.

Zack Snyder imzasıyla yayınlanacak olan Dave Bautista ve Ella Purnell’lı Army of the Dead de yılın merakla beklenen işleri arasında.

Netflix 2021 Filmleri Tanıtımı | Türkçe Altyazılı İZLE

Kanalda 2021 yılında süper kahraman ve kovboy filmlerinin yanı sıra gerilim, romantik komedi, aksiyon, komedi ve bu türlerin çoğunu bir araya getiren pek çok yapım yer alacak. Tanıtım videosunda ise bu yılın yapımlarının sadece bir kısmına yer verildiğini hatırlatalım.

Guillermo del Toro, Noah Baumbach, Adam McKay, Jane Campion ve Richard Linklater kanalda göreceğimiz yönetmenlerden bazıları.

Peki sizin Netflix 2021 filmleri arasında en çok merak ettiğiniz yapım hangisi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Dexter 9. Sezon Oyuncuları

Dexter 9. Sezon Oyuncuları Belli Olmaya Başladı

Lucasfilm Games Star Wars Oyunu Ubisoft

Lucasfilm Games ile Yeni Star Wars Oyunları Yolda – Indiana Jones Sürprizi